Bedmintonové kluby

Banskobystrický kraj

Banská Bystrica

236 BKK Sliač
(Bedmintonový klub Kúpele Sliač)
Mgr. Marta Suchá
Na brázdach 4, 962 31 Sliač
045/544 2469,    0915 639 799,   
sucha.marta@centrum.sk
15 Loko B. Bystrica
(Lokomotíva Banská Bystrica - oddiel badmintonu & speed badmintonu)
Jozef Gibala
Viestova 17,974 01 B.Bystrica 1
+421 918 899 410,   
jozef.gibala1@gmail.com

Rimavská Sobota

256 BK Rim. Sobota
(Bedmintonový klub Rimavská Sobota)
Peter Oros
J. Bodona 1702/12, 979 01 Rimavská Sobota
0918 446 750,   
info@bembos.sk
220 RODON Klenovec
(Bedmintonový klub RODON Klenovec)
Rudolf Kaštan
SNP 61 980 55 Klenovec
047/548 47 41,    0910 172 479,   
r.kastan@centrum.sk www.bkrodon.tym.sk
16 Družst. Klenovec
(Družstevník Klenovec)
Ivan Majorský
ul. SNP 108, 980 55 Klenovec
047/5484474,    0944/121500,   
amater45@gmail.com
30 ŠK Hrachovo
(ŠK Hrachovo)
Mgr. Milan Keder
Osloboditeľov 232,980 52 Hrachovo
0904 234 552,    0904/234552,   
milankeder@gmail.com

Zvolen

275 Effort Zvolen
(BK Effort Zvolen - občianske združenie)
Ing. Igor Jačmeník
+421 911 279 567,   
igor.jacmenik@gmail.com
50 Slávia TU Zvolen
(TJ Slávia TU Zvolen)
PaeDr. Martin Kružliak
ÚTVŠ TU, Masarykova 24,960 01 Zvolen
045/5206181,    0905/178008,   
martin.kruzliak@tuzvo.sk, jan.jurciak@gmail.com

Bratislavský kraj

Bratislava

222 Fénix Bratislava
(AŠK Fénix Bratislava)
Ján Jasenský
Legerského 4, 831 02 Bratislava
0903 970 145,   
jasensky.jan@gmail.com
248 BPR Bratislava
(Bedminton pre radosť)
Mgr. Martin Schön
Palisády 14, 811 06 Bratislava
0903 900 570,   
badmintonland@badmintonland.sk www.badmintonland.sk
279 BA NTC Bratislava
(Bedmintonová akadémia Národné tenisové centrum)
Tomáš Ondrovič
+421 944 906 565,   
ntc@bedmintonovaakademia.sk www.bedmintonovaakademia.sk
1 Spoje Bratislava
(Bedmintonový klub Spoje Bratislava)
Juraj Vachálek
Mamateyova 1507/28, 85103 Bratislava
0915 266 147,   
treningy.vachalek@gmail.com www.spoje.bedminton.sk
3 HK Filozof Blava
(BO HK Filozof)
Richard Lenárt
Šándorova 6, 821 03 Bratislava
0903 555 298,   
rmuska@gmail.com www.hkfilozof.tym.sk
2 ŠKB Koliba Blava
(Športový klub bedmintonu Koliba Bratislava)
RNDr.Peter Scholtz
Hlavná 75 831 01 Bratislava
02/547 713 22,    0905 405 133,   
peto.scholtz@gmail.com

Pezinok

265 B-KLUB Pezinok
(B-SPORT Pezinok)
Mgr. Ján Beladič
Suvorovova 2622/41, 902 01 Pezinok
0903 400 114,   
jan.beladic@gmail.com

Senec

273 BA Dunajská Lužná
(Bedmintonová Akadémia Dunajská Lužná)
Tomáš Ondrovič
+421 944 906 565,   
luzna@bedmintonovaakademia.sk www.bedmintonovaakademia.sk
276 BA ZŠ Most
(Bedmintonová akadémia Základná škola Most pri Bratislave)
Tomáš Ondrovič
+421 944 906 565,   
zsmost@bedmintonovaakademia.sk www.zsmost.bedmintonovaakademia.sk
234 MBK PE Malinovo
(OZ Pro Eberhard/ Malinovský bedm.klub)
Martin Láznik
Siladická 13, 900 28 Zálesie
0911 356 515,   
majola@centrum.sk badminton-malinovo.sk
280 PLAY T-B Malinovo
(PLAY TENNIS - BEDMINTON Malinovo)
Patrik Valo
0918 542 116,    0917 914 115,   
sport.malinovo@gmail.com www.sportmalinovo.sk

Košický kraj

Košice

241 KPŠ Košice
(Klub priateľov športu Košice)
Róbert Hornung
Čordáková 39, 04023 Košice
0903 397 385,   
kps@badmintonspot.sk
35 KBC Košice
(Košické bedmintonové centrum)
Irenej Poláček
Textilná 7, 040 12 Košice
0905/321 407,   
bedmintonkosice@gmail.com
20 Loko Košice
(Lokomotíva Košice)
Jaroslav Kozák
Jenisejská 67,040 12 Košice 12
055/6744081,    055/6330443,    0903/619167,   
vladoturlik@gmail.com www.bedmintonloky.sk
281 NL Košice
(No limits Košice)
Róbert Hornung
+421 903 397 385,   
para@nolimitskosice.sk www.nolimitskosice.sk

Košice okolie

188 BK ZŠ Rozhanovce
(Bedmintonový klub ZŠ Rozhanovce)
Mgr. Ľuboš Takács
SNP 121, 044 42 Rozhanovce
055/695 02 14,    0911 942 250,    055/695 02 14,   
skola@zsrozhanovce.sk www.zsrozhanovce.sk
283 Speeder Kysak
(Športový klub Speeder Kysak)
Silvia Hiščáková
Kysak 210, 044 81 Kysak
+421 915536 599,   
silviahiscakova@gmail.com

Michalovce

282 ŠK AJA Michalovce
(Športový klub AJA Michalovce)
Ing. Adrián Jacečko
Krásnovce 202, 072 01 Pozdišovce
+421 907 673 211,   
adrian.jacecko@gmail.com

Rožňava

237 KGB Rožňava
(Klub gemerských bedmintonistov 2010 Rožňava)
Ing. Oskar Lörinc
Rudná 293, 048 01 Rožňava
0917 568 397,    0905 427 921,   
oskar.lorinc@gmail.com www.bedmintonrv.sk

Spišská Nová Ves

271 Tatran Sp. Vlachy
(1. ŠK TATRAN Spišské Vlachy)
Ing. Martin Dzurilla
Okolie 957/21, 053 61 Spišské Vlachy
0903 258 688,   
martin.curilla@gmail.com
278 Koral Sp. Nová Ves
(Bedmintonový klub Koral SPORT Spišská Nová Ves)
RNDr. Slavomír Daniel
+421 905 354 111,   
daniel@koral.sk www.bedminton.eu
228 ZŠOK Sp.Nová Ves
(BK ZŠ Ing.O.Kožucha)
PhDr.Bohuslav Vaľko
Ul.Ing.O.Kožucha 11052 01 Spišská Nová Ves
053/429 89 03,    0908 578 900,   
bakojozefsnv@gmail.com www.zskozuchasnv.edupage.org

Trebišov

28 BKT Trebišov
(Bedmintonový klub BKT Trebišov)
PhDr. Ján Chovanec, PhD.
Ul. J. Záborského 16,075 01 Trebišov
0905/545744,   
trebinton@gmail.com www.bedmintontv.webnode.sk
36 Victory Trebišov
(BK VICTORY Trebišov)
Radoslav Širák
Tržná 1492/12, Trebišov 075 01
+421 905 980 019,   
bk.victory.tv@gmail.com

Nitriansky kraj

Nitra

262 BK Nitra
(BK Nitra)
ing. Marek Neuman
Lúčna 1, 949 01 Nitra
+421 907 216 196,   
bknitra.akademia@gmail.com
13 ŠK BENNI Nitra
(ŠK BENNI Nitra)
Ing. Vladimír Hučko
Metodova 1896/54, 949 01 Nitra
+421 903 727 245,   
vladimir.hucko@dflexnr.sk

Prešovský kraj

Kežmarok

113 BK ZŠ Lendak
(BK ZŠ Lendak)
Mgr. Štefan Suchanovský
Školská 535/5,059 07 Lendak
0905 874 240,   
stefon@centrum.sk
252 MŠK BO Sp. Belá
(MŠK Slavoj Spišská Belá)
Rastislav Lech
1. mája 48, 059 01 Spišská Belá
0918 383 213,   
rasto.lech@gmail.com
240 VEVA Huncovce
(Športový klub - ŠK VEVA Huncovce)
Ing. Jozef Kurila
Krátka 119, 059 92 Huncovce
052 456 2234,    0910 310 010,   
kusing.jozef@centrum.sk

Prešov

24 BC Prešov
(BC Prešov)
Mgr. Daniel Orlovský
K amfiteátru 2, 080 01 Prešov 1
051/7734063,    0905/218187,   
orlovsky.dano@gmail.com
191 PBA Prešov
(PBA Prešov)
Mgr. Peter Tarcala
Slovenská 19 080 01 Prešov
051/77 34 662,    0905 257 791,    051/77 34 662,   
petar@vadium.sk

Sabinov

250 BK Sabinov
(Bedmintonový klub Sabinov)
Peter Smetana
Kpt. Nálepku 22, 083 01 Sabinov
0944 123 750,   
bielydom@slavconet.sk, vojtech.molcan@gmail.com
268 SbK Lipany
(Speed badmintonový klub Lipany)
Mgr. Vladimír Pjecha
Kukučínova 58, 082 71 Lipany
0908 083 317,   
sbklipany@gmail.com www.sbklipany.sk

Trenčiansky kraj

Ilava

76 Sokol Ilava
(BO TJ Sokol Ilava)
Marián Horák
Klobušice 16, 019 01 Ilava
0905/644 227,   
ilsportbar@gmail.com

Púchov

246 BKR Púchov
(Bedmintonový klub RACQUETS Púchov)
Ing. Miloslav Čuntala
Nám. Slobody 1624/31, 020 01 Púchov
0902 414 313,   
milos.cuntala@bedmintonpuchov.sk www.bedmintonpuchov.sk

Trenčín

7 AS Trenčín
(Bedmintonový klub AS Trenčín)
Michal Matejka
Kubrická 3,911 01 Trenčín 1
032/7432127,    0903/770136,    0903/645790,   
michal.matejka9@gmail.com
8 BK MI Trenčín
(BK MI Trenčín)
Petr Ludík
I.Krasku 8, 911 01 Trenčín 1
032/7441982,    0903/940290,   
petrludik@gmail.com
9 CEVA Trenčín
(CEVA Trenčín)
Ing. Juraj Piovarči
Beckovská 3,911 01 Trenčín 1
0961202139,    0904/261396,    0961202119,   
piovarci.juraj@gmail.com

Trnavský kraj

Dunajská Streda

257 BK Šamorín
(Bedmintonový klub Šamorín)
Ing. Roland Bielčik
Gazdovský rad 38/43, 931 01 Šamorín
0905 857 064,   
klub@bedmintonsamorin.sk www.bedmintonsamorin.sk

Galanta

274 BC Galanta
(Badminton Club Galanta)
Tomáš Ondrovič
+421 944 906 565,   
bcgalanta@gmail.com

Piešťany

269 Bedminton Piešťany
(Bedminton Piešťany)
Ing. Beáta Bieleschová
Dominova 3617/10, 921 01 Banka
0907 113 628,   
bedmintonpn@gmail.com
163 BK GYPY Piešťany
(BK Gymnázium Pierra de Coubertina Piešťany)
RNDr. Ján Šmída
Nám. SNP 9 921 26 Piešťany
033/762 18 30,    0905 283 790,   
jansmida@gmail.com www.gypy.sk

Skalica

255 BARBAR Skalica
(ŠK BAR-BAR Skalica)
Kamila Bundalová
Psíky 2700/67, 909 01 Skalica
+421 949 663 851,   
barbarskalica@gmail.com www.barbarskalica.sk

Trnava

6 Slávia Trnava
(Bedmintonový klub AŠK Slávia Trnava)
Ing. Jozef Rosina
Študentská 26, 917 00 Trnava 1
033/3932154,    0911136845,   
rosina.jozef@gmail.com
253 SC Pohoda Trnava
(Sport club POHODA Trnava)
PaedDr. Dárius Krištofík
Rybníková 15/B, 917 01 Trnava
0905 986 651,    033/5340 128,   
d.kristofik@pohoda-club.sk www.pohoda-club.sk

Žilinský kraj

Dolný Kubín

238 KBŠ Dolný Kubín
(Kubínske bedmintonové šelmy Dolný Kubín)
Dana Fülöpová
A. Halašu 667/15, 026 01 Dolný Kubín
0905 574 287,   
selmykubin@gmail.com selmykubin.webnode.sk
277 SP Dolný Kubín
(Sport pleasure Dolný Kubín)
Mgr. Anna Vešelényiová
Okružná 2060/8, 02601 Dolný Kubín
0907 865 623,   
spdk.bedminton@gmail.com

Liptovský Mikuláš

233 BC Lipt. Mikuláš
(Badminton club Liptovský Mikuláš)
Michal Janek
Cédrová 491/8, 031 04 Liptovský Mikuláš
0903 999 383,   
bedmintonlm@gmail.com www.bclm2011.com

Martin

96 Kyklop BC Martin
(Kyklop Bedminton Club Martin)
Ing. Boris Harhaj
Záturčianska 59, 036 01 Martin
+421 905 601 415,   
harhaj@spark.sk

Námestovo

19 BKZL Zákamenné
(Bedmintonový klub Zákamenské levy Zákamenné)
Pavol Hrčkuľák
Zákamenné 88,029 56 Zákamenné
0908 883 210,   
magdalena.hrckulakova91@gmail.com zakamenskelevy.wordpress.com

Tvrdošín

99 BO Nižná
(TJ Nižná)
Karol Oriešek
Hattalova 479/1,027 43 Nižná
043/5381530,    0911/174481,   
korech@centrum.sk

Žilina

232 AC UNIZA Žilina
(Academic Žilinská univerzita v Žiline)
Ing.Igor Novák
Univerzitná 8215/1 010 26 Žilina
+421 41 5135251,    0903 718 884,   
novakigor.sia@gmail.com klub.acuniza.org

PARTNERI

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si Informácie o spracúvaní osobných údajov