Aktuálne súpisky družstiev - IV.liga Západ 2024

4. 3. 2024
HK Filozof Bratislava A:
Kundan Kumar
Roman Žabka
Matúš Droppa
Marcel Chmelík
Richard Lenárt
Erich Bruckmayer
Natália Janočková
Jana Baginová
Lenka Klamíková
Andrea Katušáková
Katarína Kopnická

HK Filozof Bratislava E:
Milan Kičin
Tomáš Straka
Pavol Hromádka
Tomáš Neupauer
Roman Benický
Pavol Krakovský
Jozef Krajčovič
Natália Nemcová
Ivana Brziaková
Margaréta Šefčíková
Daša Vícenová

Fénix Bratislava C:
Minh Nguyen Tien
Arkady Borovikov
Lukáš Kamenec
Marian Ivan
Roman Okoličány
Peter Sobota
Vladimír Režný
Peter Szép
Igor Demovič
Igor Sloboda
Marek Somorovský
Martin Straka
Martin Grman
Martin Nižnánsky
Tomáš Rak
Jana Salayová
Michaela Sokolová
Ivana Fülöpová
Ivana Mrázová
Eva Skákalová
Eva Gyulaffy
Zuzana Kollárová

BC Galanta:
Štefan Guľáš
Ján Koribský
Matej Marton
Ivan Michálek
Ladislav Darasz
Pavol Melay
Terézia Gibalová
Mária Darasz
Henrieta Bachratá

MBK PE Malinovo B:
Kamil Cisár
Filip Takács
Viktor Mišejka
Jiří Urban
Ladislav Móder
Branislav Jurák
Marek Kališ
Antónia Križanová
Bronislava Juráková
Nicole Hacajová
Sabina Žiaková

MBK PE Malinovo C:
Jakub Rychtárik
Filip Kolek
Peter Horčičák
Martin Križan
Martin Viest
Martin Zápotočný
Martin Stolárik
Barbora Szieglová
Katarína Balážová
Andrea Benešová
Veronika Hornáková
Zdenka Kulišková

BK Šamorín:
Ľubomír Grosiar
Dominik Boris
Radoslav Halas
Marián Bilic
Roland Bielčik
Mário Klamo
Sára Roháčová
Jiřina Vančíková
Slávka Blahová
Veronika Papová

BK Nitra:
Marek Neuman
Jan Beladič
Samuel Páleník
Alex Neuman
Peter Gažovčjak
Alex Chovanec
Filip Vailing
Miriam Jančová
Renáta Tarasseková
Michaela Majerčíková
Hana Madová
Beáta Jančovičová

CEVA Trenčín C:
Martin Jozek
Matúš Žuffa
Tomáš Piliš
Matúš Závodský
Gabriel Vlk
Juraj Piovarči
Rastislav Kozinka
Róbert Eliášek
Ivan Piovarči
Ivan Masarik
Miroslav Klimo
Jana Dzurňáková
Eva Kuttnerová
Daniela Lukačková
Sylvia Andrejková
Adriana Eliášková

Effort Zvolen:
Ivan Strelec
Igor Jačmeník
Martin Novodomec
Milan Hrnčiar
Milan Vraneš
Tomáš Veselý
Richard Caban
Lucia Eperješiová
Zuzana Frčová
Andrea Hrušovská 
Katarína Antošková 
Barbora Kortišová

SC Pohoda Trnava:
Krištof Fischer
Martin Vonšák
Róbert Fischer
Šimon Priputen
Tomáš Doka
Matej Kessler
Marek Arpáš
Veronika Kesslerová
Lucia Kesslerová
Sylvia Hlavačková
Adriána Tóthová
Hermína Štancová
Rebecca Herrgottová

PARTNERI

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si Informácie o spracúvaní osobných údajov