Orleans Masters 2022

29. 3. 2022
Milan Dratva sa spolu s Martinou Repiskou presunuli do Francúzska, kde 29.3.-3.4.2022 bude prebiehať BWF Tour Super 100 podujatie pod názvom Orleans Masters 2022.

Milan nastúpi v kvalifikácii číslo sedem, kde si sily zmeria so 111. hráčom sveta, Indom Meirabom Luwangom Maisnamom.  Ind už proti nášmu reprezentantovi hral, a to v sezóne 2021 na turnaji v Maďarsku, kde Milan po prehre v prvom sete (21:14), za stavu 13:9 v druhom sete zápas skrečoval.

Martina svoju súperku zatiaľ nepozná. Stane sa ňou víťazka kvalifikácie číslo tri. Môže to byť Dánka Amalie Schulz alebo Maďarka Vivien Sandorhazi, prípadne ďalšie hráčky, ktoré budú do pavúka doplnené do Team managers mítingu.