január 2020
po ut st št pi so ne
   
1
2
3
4
5
6
13
20
27
28
29
30
   
             

Kharkiv International: Slováci skončili v prvých kolách

Ani Milan Dratva, ani Martina Repiská nedokázali na International Challenge podujatí v Charkove prejsť prvým kolom hlavnej súťaže, hoci Milan mal k postupu do druhého kola naozaj blízko.


Milan aj napriek úspešnej kvalifikácii nevylepšil svoj minuloročný výsledok. V prvom kole mu totiž po dramatickom boji vystavil stopku český reprezentant Milan Ludík. V súboji dvoch Milanov mal počas duelu viac šťastia ten "trenčiansky" (Ludík je kmeňovým hráčom BK MI Trenčín), keď koncovka tretieho setu patrila práve jemu. Obrovská škoda...

Inú kávu na kurte ale zažívala Martina, ktorá v zápase s treťou nasadenou Kanaďankou ťahala za kratší koniec. V prvom sete nevedela nájsť Slovenka ten správny recept na súperku, a aj keď sa v druhom sete trochu pozviechala, na tretiu nasadenú Brittney Tam to jednoducho nestačilo. Martina teda turnaj ukončila rovnako ako Milan, v prvom kole.

Milan ani Martina tak neobhájili svoje minuloročné výsledky. Kým Milan skončil v sezóne 2018 v druhom kole, po prehre s Rakúšanom Wraberom, Martina vtedy zaknihovala štvrťfinále a 2200 bodov.

Výsledky

10. 9. 2019