máj 2018
po ut st št pi so ne
 
7
14
15
16
28
29
30
     
             

ZsB 2018: Shuttle time opäť na scéne!

  8. 3. 2018
Jednodňové školenia programu Začni s bedmintonom sa na Slovensko vracajú aj v roku 2018. Už počas najbližších týždňov sú na programe školenia v piatich rôznych mestách Slovenska a Vy by ste si ich rozhodne nemali nechať ujsť.

Celosvetový projekt Shuttle time, ktorý žne úspech azda všade, je veľmi populárny aj u nás na Slovensku, o čom svedčia školenia, ktoré sa uskutočňujú od roku 2013. Aj tento rok máme pre Vás pripravených niekoľko miest, v ktorých by sme program radi predstavili.

Už 13.marca prebehne úvodné školenie pod taktovkou Mariána Šulka v Nitre. Pokračovať budeme 19.marca v Starej Ľubovni, kde sa o účastníkov postará Zuzana Rajdugová. 20.marca sa s programom zoznámia v Šali a Myjave. Do Šale vycestuje Marián Šulko, a na Myjavu sa vyberie Jana Čižnárová. Pokračovať budeme v apríli, konkrétne v Prakovciach. 9.apríla si pod palec miestnych učiteľov vezme Zuzana Rajdugová.

Ďalšie školenia by následne mali prebehnúť v Trebišove a Hrachove. O presných termínoch Vás budeme informovať, no predbežne prezradíme, že školenie v Trebišove by sa malo uskutočniť 13.apríla, a školenie v Hrachove zasa 18.apríla.

Projekt sa snažíme predstaviť aj v Námestove, Revúcej, Levoči či Stropkove a ďalších mestách na Slovensku. Veríme, že možno práve Vy sa stanete jeho súčasťou a pomôžete nám so šírením bedmintonu do škôl.

V prípade záujmu o školenie nás preto neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese bedminton@bedminton.sk alebo na telefónnom čísle 0905 193 404. Tešíme sa na Vašu účasť.  

Prihlášky na jednotlivé školenia nájdete v prílohách.

Viac o programe nájdete TU.