máj 2018
po ut st št pi so ne
 
7
14
15
16
28
29
30
     
             

Jamaica International: „Jednoducho bola lepšia...“

  3. 3. 2018
Slovenskí reprezentanti Milan Dratva a Martina Repiská ukončili svoje účinkovanie na medzinárodnom turnaji Jamaica International. Aktuálne čaká našich najbližších singlistov pár dní voľna, po ktorých sa presunú na ďalší turnaj do Brazílie.

Milan na turnaji zaznamenal jednu výhru, keď poľahky zdolal Čecha Filipa Budzela. V druhom kole mu ale ďalšiu cestu pavúkom zahatal tretí nasadený Kubánec Osleni Guerrero. Martina sa zasa prebojovala do štvrťfinále, kde však nestačila na dobre hrajúci Američanku Hsu čo znamená, že nezopakovala svoju minuloročnú finálovú účasť. Milan s Martou odohrali aj spoločný mix, no súper z Kuby boli v prvom kole nad ich sily.  

„Tento rok som sa bohužiaľ na Jamajke nedostala do finále. V štvrťfinále ma výkon mladej Jamie Hsu z USA dosť prekvapil a aj napriek snahe dostať ju pod tlak či viesť dlhé výmeny nestačilo to na súperkin level. Jednoducho bola lepšia, no prehra aj tak mrzí. Odohrali sme kvalitný zápas, aj keď skóre možno hovorí inak. Najbližšie dva dni budú zamerané na tréning, regeneráciu a v pondelok sa presúvame na ďalší turnaj do Brazílie.“ Marta


Jamaica International 2018