november 2017
po ut st št pi so ne
   
6
20
     
             

Morocco International: Slováci v štyroch dueloch

  10. 11. 2017
Na medzinárodnom turnaji v Casablance sa dnes, aj za účasti troch slovenských reprezentantov, rozbehne hlavná súťaž. Dokáže tréner Michal Matejka vyburcovať hráčov k víťazným zápasom?

Atmosféra resp. podmienky na podujatiach organizovaných na africkom kontinente nebývajú vždy najľahšie. To, či sa Mila Dratva, Matej Hliničan a Marta Repiská dokázali v marockom prostredí aklimatizovať, zistíme už dnes.

Slovákov čakajú štyri duely, konkrétne tri dvojhry a jedna štvorhra. Ako prvý sa o 11:30 hod, nášho času na kurtoch predstaví Matej, ktorého súperom je Belgičan Birger Abts. Milanov zápas proti víťazovi kvalifikácie číslo dva je naplánovaný na 12:00 hod.. Marta, ktorej súperkou bude buď Estónka Helina Ruutel alebo Grace Gabriel z Nigérie sa na ihrisko dostane najskôr o 15:30 hod.. Posledným istým zápasom našich bude o 16:30 hod. štvorhra mužov, v ktorej Milan s Matejom vyzvú Francúzov Claerbouta s Falhom.

Veríme, že počet zápasov bude počas dňa stúpať, a reprezentanti sa budú pavúkom šplhať nahor. Nezabudnite sledovať priebežné výsledky a držte palce.

Info článok nájdete TU.

Morocco International 2017

11:30 hod. - MS 1.kolo: Matej Hliničan (SVK) – Birger Abts (BEL)

12:00 hod. - MS 1.kolo: Milan Dratva (SVK) – Q2

15:30 hod. - WS 2.kolo: Martina Repiská /2/ (SVK) – víťazka zápasu: Helina Ruutel (EST) – Grace Gabriel (NGR)

16:30 hod. - MD 1.kolo: Dratva/Hliničan /3/ (SVK) – Claerbout/Falh (FRA)

 

Sobota - XD štvrťfinále: Dratva/Repiská /2/ (SVK) – víťazi zápasu: Elharab/Rochdy (MAR) – Naef/Al-Wedyan (JOR)