marec 2020
po ut st št pi so ne
           
1
2
9
23
30
         

Výsledky 1.kola - 16.2.2020



IV. liga zmiešaných družstiev, skupina Západ
ročník 2020

Správy č. 2

 

 

Výsledky 1. kola

Skupina Bratislava

ŠC Dúbravka Bratislava 1.3.2020:

Spoje Bratislava "C" - RSL Bratislava         3:5  (9:12)

                                   - Koliba Bratislava     6:2  (13:6)

BPR Bratislava         - RSL Bratislava          1:7  (3:14)

                                   - Koliba Bratislava     2:6  (4:12)      

 

Slávia Agrofert Bratislava 16.2.2020:

Fénix Bratislava "C"   - Filozof Bratislava "A"     2:6  (6:12)

                                     - Filozof Bratislava "E"     5:3  (13:6)

Filozof Bratislava "A" - Filozof Bratislava "E"    7:1  (15:4)

 

                         Priebežná tabuľka po 1. kole

 


 

 

 

 

 

 

1.

Filozof Bratislava A

2

2 0 0

4

13:3

 

2.

RSL Bratislava

2

2 0 0

4

12:4

 

3.

Spoje Bratislava D

2

1 0 1

2

9:7

 

4.

Koliba Bratislava

2

1 0 1

2

8:8

 

5.

Fénix Bratislava C

2

1 0 1

2

7:9

 

6.

BPR Bratislava

2

0 0 2

0

3:13

 

7.

Filozof Bratislava E

2

0 0 2

0

4:12

 

 

 

 

 

 

 

 

Skupina Juh

Nitra 23.2.2020:

ŠK Benni Nitra        - BK Šamorín                6:2  (12:5)

                                  - DBK Bratislava "C"     6:2  (12:5)

Lokomotíva Bánov - BK Šamorín                5:3  (11:7)

                                  - DBK Bratislava "C"     8:0  (16:1)

 

Trnava, 16.2.2020:

SC Pohoda Trnava      - MBK PE Malinovo "B"     5:3  (12:7)

                                       - MBK PE Malinovo "C"     6:2  (13:4)

MBK PE Malinovo "B" - MBK PE Malinovo "C"     8:0  (16:4)

 

Priebežná tabuľka po 1. kole

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Lokomotíva Bánov

2

2 0 0

4

13:3

 

2.

ŠK Benni Nitra

2

2 0 0

4

12:4

 

3.

SC Pohoda Trnava

2

2 0 0

4

11:5

 

4.

MBK PE Malinovo B

2

1 0 1

2

11:5

 

5.

BK Šamorín

2

0 0 2

0

5:11

 

6.

MBK PE Malinovo C

2

0 0 2

0

2:14

8:29

7.

DBK Bratislava C

2

0 0 2

0

2:14

6:28

 

 

 

 

 

 

 

Skupina Sever

Trenčín 16.2.2020:

CEVA Trenčín "C"       - BK Racquets Púchov "B"     4:4  (8:9)

                                     - Sokol Ilava "C"                      7:1  (14:2)

Bedminton Piešťany - BK Racquets Púchov "B"     3:5  (7:10)

                                     - Sokol Ilava "C"                       8:0  (16:0)

 

Zvolen (organizátor Dukla B.Bystrica) 16.2.2020:

Dukla Banská Bystrica - AC UNIZA Žilina "B"       6:2  (13:9)

                                        - Kyklop BC Martin "B"     8:0  (16:1)

AC UNIZA Žilina "B"     - Kyklop BC Martin "B"     6:2  (13:5)

 

Priebežná tabuľka po 1. kole

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Dukla Banská Bystrica

2

2 0 0

4

14:2

 

 

2.

CEVA Trenčín C

2

1 1 0

3

11:5

 

 

3.

BK Racquets Púchov B

2

1 1 0

3

9:7

 

 

4.

Bedminton Piešťany

2

1 0 1

2

11:5

 

 

5.

AC UNIZA Žilina B

2

1 0 1

2

8:8

 

 

6.

Kyklop BC Martin B

2

0 0 2

0

2:14

 

 

7.

Sokol Ilava C

2

0 0 2

0

1:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V Martine, 4.3.2020
Marek Horník,
riadiaci súťaže

 

4. 3. 2020