december 2018
po ut st št pi so ne
         
3
24
25
26
27
28
29
30
31
           

Propozície Majstrovstiev Slovenska U15, Púchov - 24.-25.11.2018

  12. 11. 2018


P R O P O Z Í C I E

MAJSTROVSTIEV SLOVENSKEJ REPUBLIKY

v kategórii U15 v bedmintone

 

Organizátor: Bedmintonový klub RACQUETS Púchov - BKR Púchov

Miesto konania: Sport Aqua Púchov (pri Váhu), Nábrežie slobody 1926/4; 020 01 Púchov – 4 kurty, GPS súradnice: N 49.123564 / E 18.331126

Dátum konania: 24.-25.11.2018 – sobota, nedeľa

Informácie: Miloslav Čuntala, tel.:0902 414 313, e-mail: c.milos85@gmail.com

Prihlášky: záväzné prihlášky do všetkých disciplín vrátane párových disciplín a náhradníkov je nutné zaslať v elektronickej podobe najneskôr do 22.11.2018 (štvrtok) do 16:00 hod. na e-mail adresu: klacko.jan@gmail.com. Hráči neprihlásení do tohto termínu nebudú môcť štartovať. Nutné je vyplniť prihlasovací formulára zaslať ho na vyššie uvedenú mailovú adresu !!! Úprava párových disciplín bude umožnená v hale v deň turnaja v čase do 8:30 hod.

Časový program:

SOBOTA.

  • prezentácia:     8:00 - 8:30 hod. v hale (úprava párových disciplín)
  • losovanie:        8:45 hod.
  • zahájenie:        9:00 hod. (mix)                     

NEDEĽA:

  • zahájenie:        10:00 hod. – všetky semifinálové zápasy (dvojhry, štvorhry, mix)   

V nedeľu po odohratí všetkých finálových stretnutí bude slávnostné vyhlásenie  výsledkov.

Právo účasti:

chlapci: Suchý Simeon, Kadlec Sebastián, Gunda Timon, Pavlík Richard, Polák Patrik,   Ház Milan, Suchý Andrej, Petrovič Peter, Páleš Stanislav, Turek Andrej, András Patrik,        Dzurňák Ján, Ondrejčák Gregor, Mitocha Jozef, Závodský Matúš, Duleba Alex, Gabrhel Martin, Pavlovič Adam, Šlosár Samuel, Plevák Matej, Vojtek Lukáš, Streharski Viktor, Vranský Samuel, Mikuľák Oliver

dievčatá: Slosiariková Sofia, Telehaničová Michaela, Výbochová Lea, Kadlecová Olívia, Ivanovičová Johanka, Stašková Ester, Mrázová Tamara, Slobodová Natália, Michalková Nina Milada, Bajusová Alexandra, Lázárová Natália, Michalková Timea, Zaťková Lýdia, Skybová Anna, Holienčíková Ninka, Skorkovská Lea, Klačanská Ella, Bogušová Dušana, Kováčová Rebeka, Kozloková Iveta, Haldová Katarína, Václavíková Petronela, Pastulová Alexandra, Šucová Katarína

V párových disciplínach môže štartovať aj hráč bez práva účasti, ak ho má jeho   spoluhráč.

Hosp. pokyny: hráči štartujú na náklady vysielajúceho klubu

Štartovné: 4 € hráč/disciplína

Vrchný rozhodca: Ján Klačko

Košíky: pierkové košíky FZ FORZA VIP - dodá SZBe. Ak hráči minú stanovené množstvo košíkov na zápas, musia dodať vlastné tej istej značky.

Disciplíny: dvojhry, štvorhry, mix

Herný systém: vyraďovací systém na jednu porážku

Nasadenie: podľa priebežných rebríčkov SZBe  k 1.11.2018 v kategórií U15

Rozhodovanie: rozhodcov zabezpečí organizátor podujatia

Upozornenie:  hráči, rozhodcovia a funkcionári sa zúčastňujú na súťaži SZBe na vlastné riziko   a zodpovedajú sami za svoj zdravotný stav, SZBe ani organizátor súťaže nezodpovedajú za úrazy a zmeny zdravotného stavu účastníkov súťaží SZBe.

Strava: možnosť zakúpenia občerstvenia v reštaurácií u Jakuba (súčasť športového komplexu)

Turnajové menu:         cena – 5,90,- €           

            Polievka:          Slepačí vývar s mäskom a rezancami

            Hlavné jedlo A: Kurací plátok zapečený s broskyňou a syrom, ryža

            Hlavné jedlo B: Palacinky s džemom, lesným ovocím a šľahačkou, toping  

            Hlavné jedlo C: Vyprážaný bravčový rezeň, varené zemiaky, čalamáda         

Ubytovanie:

 

 

              Vstup do haly len v prezuvkách, resp. halovej obuvi !!!

 

 

V Púchove 7.11.2018

Ing. Miloslav Čuntala

BKR Púchov