september 2018
po ut st št pi so ne
         
3
17
             

Čo nás čaká: „Júl 2018“

  9. 7. 2018
Slovenský turnajový kalendár nám síce v tomto období neponúka žiadne turnajové lahôdky, no o zaujímavé informácie určite núdza nebude. Na čo sa teda môžete počas prvého prázdninového mesiaca tešiť?

Ponúkneme Vám zaujímavé informácie zo svetovej scény, pozrieme sa na HSBC BWF World Tour Super 500 turnaj TOYOTA Thailand Open, ktorý sa uskutoční 10.-15.júla v Bangkoku, ďalej zájdeme aj na HSBC BWF World Tour Super 500 v Singapure, a to v dňoch 17.-22.júla. Previerkou pred blížiacimi sa Majstrovstvami sveta budú aj podujatia YONEX Akita Masters a Russian Open, ktoré prebehnú v zhodnom termíne 24.-29.júla, pričom sa obe radia do série HSBC BWF World Tour Super 100.

Júlovou ako aj augustovou lahôdkou budú pre milovníkov bedmintonu rozhodne Majstrovstvá sveta, ktoré sa uskutočnia 30.7.-5.8. v Číne, a to aj za účasti našej reprezentantky Martiny Repiskej.

Tak ako doteraz, aj naďalej sa Vám pokúsime priblížiť letný program našich reprezentantov a okrem toho budeme sledovať aj dianie na BEC Summer School, ktorá od 8. do 15.júla prebieha v slovinskom meste Podcetrtek. Zo Slovákov našu trikolóru reprezentuje len Lukáš Klačanský ako tréner.  

Zároveň máme pre absolventov školenia programu Začni s bedmintonom pripravenú „letnú súťaž“, ktorú už čoskoro rozbehneme. Určite sa teda máte na čo tešiť, preto nás nezabudnite sledovať.