september 2018
po ut st št pi so ne
         
3
17
             

Racquets Youth Cup 2018: Nezabudnite sa prihlásiť

  16. 4. 2018
18.-20.mája 2018 sa v Mestskej športovej hale v Púchove odohrá už tretí ročník medzinárodného turnaja Racquets Youth Cup, na ktorom sa bude súťažiť v kategóriách do jedenásť, trinásť a pätnásť rokov. Ak ste sa ešte na toto podujatie neprihlásili, je najvyšší čas.

V Púchove na Vás okrem skvelej atmosféry a vecných cien čaká najmä množstvo zápasov, ktoré hráči odohrajú vo dvojhrách a štvorhrách. Prihlásiť sa na podujatie môžete do 13.mája 2018, do 23,59. Svoje prihlášky zasielajte na e-mailovú adresu c.milos85@gmail.com.

"Všetkých bedmintonistov aj tento rok pozývame k nám do Púchova na už 3. ročník medzinárodného detského turnaja v bedmintone, ktorý nesie názov - RACQUETS YOUTH CUP 2018. Ako každý rok, tak aj tento sa bude hrať o pekné vecné ceny a pre víťazov sú taktiež pripravené trofeje v podobe pohárov.“

 

„Veríme, že turnaj si našiel množstvo priaznivcov a preto si prajeme zlomiť magické číslo 100 účastníkov turnaja a dúfame, že sa nám podarí prilákať okrem bedmintonistov zo Slovenska, Českej republiky a Maďarska aj poľskú družinu a vytvoríme tak turnaj štyroch národností. Tešíme sa na všetkých, ktorí si nájdu cestu na toto detské bedmintonové podujatie." 

 

Miloslav Čuntala

BKR Púchov

 

Propozície, ako aj bližšie informácie nájdete v prílohe.  

Súbory na stiahnutie:

  Propozície