september 2018
po ut st št pi so ne
         
3
17
             

Kongres Badminton Europe aj s P.Tarcalom

  12. 4. 2018
13.-15.apríla sa v chorvátskom Dubrovniku uskutoční kongres Badminton Europe, ktorého súčasťou bude aj fórum všetkých členských krajín, ďalej stretnutie rady riaditeľov, výročná schôdza delegátov ako aj slávnostný galavečer, na ktorom budú ocenení najlepší hráči minulej sezóny.

Generálneho sekretára SZBe Petra Tarcalu čaká v najbližších dňoch náročný program, pretože v Chorvátsku bude na fóre zastupovať nie len náš zväz, ale ako člen rady riaditeľov (Board of directors), kde pôsobí od roku 2003 sa zúčastní aj výročnej schôdze delegátov a samozrejme, musí byť aj súčasťou stretnutia rady riaditeľov Badminton Europe.

Všetko vypukne v piatok (13.4.2018), kedy kongres BEC odštartuje členské fórum, na ktorom okrem iného čakajú účastníkov aj krátke worskhopy. V sobotu (14.4.2018) bude program pokračovať výročnou schôdzou delegátov jednotlivých členských krajín, na ktorej budú účastníci hlasovať a rozhodovať o dôležitých záležitostiach. Sobotný večer sa následne ponesie v znamení „gala“, na ktorom budú vyhlásení najúspešnejší hráči a hráčky sezóny 2017. Nedeľa (15.4.2018) už bude patriť len Rade riaditeľov, ktorí absolvujú spoločný míting.

Zaujímavosťou a zároveň pozitívnou správou je, že celý kongres môžete sledovať naživo, a to vďaka internetovej televízii Badminton Europe.  

Viac informácií nájdete TU.

Program BEC Congress 2018 nájdete TU.

Badminton Europe TV