august 2018
po ut st št pi so ne
   
6
   
             

Rozlosovanie III. ligy Východ v ročníku 2018

  28. 3. 2018


Rozlosovanie III. ligy Východ v ročníku 2018

Rozlosovanie :

1. kolo: 17.2.2018

       Usporiadateľ: BKT Trebišov

       9:00      BKT Trebišov - BK Sabinov                                         

  11:00    KGB Rožňava B - BK Sabinov

       13:00    BKT Trebišov - KGB Rožňava B          

Usporiadateľ: VEVA Huncovce

       9:00      VEVA Huncovce B - BC Liptovský Mikuláš                 

                    Slavoj Spišská Belá - BFA Poprad                  

       11:00    VEVA Huncovce B - BFA Poprad                               

                    Slavoj Spišská Belá - BC Liptovský Mikuláš    


2. kolo: 24.3.2018

       Usporiadateľ : BFA Poprad

       9:00      BFA Poprad - BKT Trebišov                                                    

       11:00    BC Liptovský Mikuláš - BKT Trebišov

13:00    BFA Poprad - BC Liptovský Mikuláš

Usporiadateľ: BK Sabinov

       9:00      BK Sabinov - Slavoj Spišská Belá                              

                    KGB Rožňava B - VEVA Huncovce B            

       11:00    BK Sabinov - VEVA Huncovce B                                

                    KGB Rožňava B - Slavoj Spišská Belá


3. kolo: 5.5.2018

       Usporiadateľ : KGB Rožňava

       9:00      KGB Rožňava B - BFA Poprad                                               

                    BK Sabinov - BC Liptovský Mikuláš

  11:00    KGB Rožňava B - BC Liptovský Mikuláš                     

               BK Sabinov - BFA Poprad

Usporiadateľ: Spišská Belá

       9:00      Slavoj Spišská Belá - BKT Trebišov                                                     

       11:00    BKT Trebišov - VEVA Huncovce B                              

  13:00    Slavoj Spišská Belá - VEVA Huncovce B

 

4. kolo: 28.9.2018

       Usporiadateľ: BKT Trebišov

       9:00      BKT Trebišov - BK Sabinov

       11:00    KGB Rožňava B - BK Sabinov                                                           

       13:00    KGB Rožňava B -  BKT Trebišov                                                         

       Usporiadateľ: Slavoj Spišská Belá

       9:00      Slavoj Spišská Belá - BFA Poprad                              

                    VEVA Huncovce B - BC Liptovský Mikuláš    

       11:00    Slavoj Spišská Belá - BC Liptovský Mikuláš                

                    VEVA Huncovce B - BFA Poprad                  

 

       5. kolo: 20.10.2018

       Usporiadateľ : BC Liptovský Mikuláš

9:00      BC Liptovský Mikuláš - BFA Poprad

  11:00    BFA Poprad - BKT Trebišov                             

       13:00    BC Liptovský Mikuláš - BKT Trebišov                                                                          

Usporiadateľ: KGB Rožňava B

       9:00      KGB Rožňava B - VEVA Huncovce B                         

                    BK Sabinov - Slavoj Spišská Belá                  

       11:00    KGB Rožňava B - Slavoj Spišská Belá                        

                    BK Sabinov - VEVA Huncovce B       

 

6. kolo: 17.11.2018

       Usporiadateľ : VEVA Huncovce B

       9:00      KGB Rožňava B - BFA Poprad                                               

                    Slavoj Spišská Belá - VEVA Huncovce B  

11:00    BKT Trebišov - Slavoj Spišská Belá                              

             BK Sabinov - BC Liptovský Mikuláš      

13:00    KGB Rožňava B - BC Liptovský Mikuláš                     

             BK Sabinov - BFA Poprad                  

       15:00    BKT Trebišov - VEVA Huncovce B