september 2018
po ut st št pi so ne
         
3
17
             

EMWTC 2018: Na programe štvrťfinále

  15. 2. 2018
Zajtrajší deň bude v rámci Majstrovstiev Európy mužských a ženských družstiev patriť štvrťfinálovým stretnutiam, ktoré odštartujú už ráno o 8:00 hod.. Ktoré tímy sa ale do bojov o najvyššie priečky prebojovali zo skupinovej fázy?

Thomas cup

V mužskej časti turnaja uvidíme v štvrťfinále obhajcov trofeje, prvých nasadených Dánov, ktorí ale na šampionáte vystupujú bez zraneného Viktora Axelsena. Jeho neprítomnosť nahrádza Jan O. Jorgensen, ktorý sa vrátil na kurty po dlhodobom zranení. Proti Dánom sa zajtra postavia reprezentanti Fínska, ktorí si v skupine číslo sedem poradili s Estónskom, Nórskom, Lotyšskom a Tureckom. V ďalšom štvrťfinále sa predstavia Nemci, ktorých čaká duel s Čechmi. Práve Česi sa stali tímom, ktorý do vyraďovacej fáze súťaže postúpil z druhého miesta. V dolnej polovici pavúka budú o miestenky bojovať Francúzi s Rusmi a Angličania s Poliakmi.

Uber cup

Ženský turnaj a jeho záverečná fáza sľubujú určite napínavé stretnutia. O tie sa hneď na úvod postarajú Dánky, ktoré ako obhajkyne titulu budú v štvrťfinálovom dueli čeliť Angličankám. O miestenku do semifinále medzi sebou zabojujú aj Rusky s Bulharkami. V spodnej časti pavúka sa o semifinalistkách rozhodne medzi Francúzkami a Nemkami a medzi Turkyňami a Španielkami.

Všetky stretnutia môžete sledovať naživo, prostredníctvom internetovej televízie Laola. V prílohách nájdete rozlosovanie mužského ako aj ženského turnaja, no je nutné brať do úvahy, že harmonogram stretnutí je podľa času v Rusku (+2hod.).

Laola TV

Kurt číslo 1:
Dánsko – Anglicko (ženy) 3:0
Rusko – Bulharsko (ženy) 3:1
Rusko – Francúzsko (muži) 2:3

Live streaming http://www.laola1.tv/en-int/livestream/2018-02-16-badminton-bec-european-team-championships-court-1-len

Kurt číslo 2:
Francúzsko – Nemecko (ženy) 0:3
Dánsko – Fínsko (muži) 3:0
Nemecko – Česko (muži) 3:1

Live streaming http://www.laola1.tv/en-int/livestream/2018-02-16-badminton-bec-european-team-championships-court-2-len

Kurt číslo 3:
Španielsko – Turecko (ženy) 3:2
Poľsko – Anglicko (muži) 0:3

Live streaming: http://www.laola1.tv/en-int/livestream/2018-02-16-badminton-bec-european-team-championships-court-3-len