august 2022
po ut st št pi so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       
             

Výsledky 3.kola IV.ligy Západ - 12.6.2022



IV. liga zmiešaných družstiev, skupina Západ
ročník 2022

Správy č. 4

Výsledky 3. kola

Skupina Bratislava

Slávia Agrofert Bratislava (organizátor Filozof) 12.6.2022:

Filozof Bratislava "A"

-

MBK PE Malinovo "B"        

5:3

(13:6)

 

-

MBK PE Malinovo "C“

6:2

(13:5)

Filozof Bratislava "E"

-

MBK PE Malinovo "B"        

2:6

(5:12)

 

-

MBK PE Malinovo "C“

4:4

(10:9)

 

                           Tabuľka základnej časti po 3. kole

1.

Fénix Bratislava B    

5

5 0 0

10

32:8

2.

Filozof Bratislava A

5

4 0 1

8

28:12

3.

MBK PE Malinovo B

5

3 0 2

6

21:19

4.

MBK PE Malinovo C

5

1 1 3

3

16:24

5.

Spoje Bratislava D

5

1 0 4

2

11:29

6.

Filozof Bratislava E

5

0 1 4

1

12:28

 

Skupina Západ

Zvolen 12.6.2022:

BK Effort Zvolen

-

BK Šamorín

6:2

(13:7)

 

-

SC Pohoda Trnava

6:2

(14:5)

AC UNIZA Žilina „B“

-

BK Šamorín

4:4

(10:9)

 

-

SC Pohoda Trnava

5:3

(11:7)

 

Dohrávka 1.kola:

BK Šamorín

-

SC Pohoda Trnava

3:5

(9:10)

 

                                 Tabuľka základnej časti po 3. kole

1.

BK Effort Zvolen

5

5 0 0

10

32:8

 

2.

CEVA Trenčín C

5

2 1 2

5

19:21

43:48

3.

SC Pohoda Trnava

5

2 1 2

5

19:21

39:55

4.

AC UNIZA Žilina B

5

1 2 2

4

18:22

 

5.

BK Šamorín

5

1 1 3

3

17:23

 

6.

Sokol Ilava B

5

1 1 3

3

15:25

 

 

Tretím kolom sa skončila základná časť súťaže. Podľa čl. 6 rozpisu IV. ligy nasleduje v jesennom 4.-6.kole prelínacia časť v skupine o konečné 1.-6.miesto a 2 postupové miesta do III.ligy a v skupine o 7.-12.miesto.

Rozdelenie družstiev do dvojičiek v prelínacej časti (podrobné rozlosovanie bude zverejnené po schválení termínového kalendára na 2. polovicu sezóny 2022):


Skupina o 1. – 6.miesto:

A1: AŠK Fénix Bratislava B, HK Filozof Bratislava A

A2: SC Pohoda Trnava, MBK PE Malinovo B

A3: BK Effort Zvolen, CEVA Trenčín C

 

Skupina o 7. – 12.miesto:

B1: MBK PE Malinovo C, BK Šamorín

B2: Spoje Bratislava D, HK Filozof Bratislava E

B3: AC UNIZA Žilina B, TJ Sokol Ilava B


V Martine, 16.6.2022
Marek Horník,
riadiaci súťaže

22. 6. 2022