Hungarian Junior: Zbieranie skúseností?

14. 2. 2022
Tradičný juniorský turnaj v Maďarsku nebol pre našich reprezentantov prechádzkou ružovou záhradou. O najväčší úspech výpravy sa postarala Natália Slobodová, ktorá v štvorhre dievčat zaknihovala štvrťfinálovú účasť.

Na úvod treba povedať, že ak niekto pomýšľal na úspech v dvojhre, musel sa pavúkom len do štvrťfinále predrať štyrmi kolami. V dvojhre chlapcov si ale štvrté kolo nezahral ani jeden Slovák. V kole treťom o postup bojovali bratia Andrej a Simeon Suchý.

Sofia Slosiariková zaznamenala štvrté kolo u dievčat ako jediná, avšak ďalej sa už neposunula... V ceste jej stála česká reprezentantka a neskoršia víťazka turnaja, Petra Maixnerová.

Tretie kolo si zahrali Olívia Kadlecová či Michaela Telehaničová, ktorej stopku vystavila bronzová medailistka, domáca Tanya Tamara Vetor. Nemecká semifinalistka Selin Hubsch nedovolila v treťom kole pokračovať ani Natálii Slobodovej.

Jediné turnajové štvrťfinále zaznamenala práve spomínaná Natália, a to v štvorhre dievčat spolu s Češkou Markétou Kohoutovou.

Výsledky  

PARTNERI

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si Informácie o spracúvaní osobných údajov