november 2020
po ut st št pi so ne
           
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
           

Výsledky 2.kola - 27.9.2020



IV. liga zmiešaných družstiev, skupina Západ
ročník 2020

Správy č. 3

 

Výsledky 2. kola

Skupina Bratislava

Bratislava (organizátor Filozof) 27.9.2020:

Filozof Bratislava "A" - Spoje Bratislava "D"     5:3  (12:10)

                                      - BPR Bratislava              8:0  (16:1)

Filozof Bratislava "E" - Spoje Bratislava "D"     2:6  (4:13)

                                      - BPR Bratislava              2:6  (6:13)      

 

BBC Bratislava (organizátor Koliba) 27.9.2020:

Koliba Bratislava - RSL Bratislava             6:2  (14:4)

                              - Fénix Bratislava "C"     5:3  (11:7)

RSL Bratislava     - Fénix Bratislava "C"     2:6  (5:12)

 

                             Priebežná tabuľka po 2. kole

1.

Filozof Bratislava A

4

4 0 0

8

  26:6

 

2.

Koliba Bratislava

4

3 0 1

6

  19:13

 

3.

Spoje Bratislava D

4

2 0 2

4

  18:14

 

4.

Fénix Bratislava C

4

2 0 2

4

  16:16

38:34

5.

RSL Bratislava

4

2 0 2

4

  16:16

35:38

6.

BPR Bratislava

4

1 0 3

2

    9:23

 

7.

Filozof Bratislava E

4

0 0 4

0

    8:24

 

 

 

Skupina Juh

Šamorín, ligové kolo po dohode družstiev preložené na 8.11.2020:

BK Šamorín            - MBK PE Malinovo "B"       

                                 - MBK PE Malinovo "C"       

DBK Bratislava "C" - MBK PE Malinovo "B"       

                                 - MBK PE Malinovo "C"        

 

Nitra, 27.9.2020:

ŠK Benni Nitra       - Lokomotíva Bánov      2:6  (5:13

                               - SC Pohoda Trnava        5:3  (10:6)

Lokomotíva Bánov - SC Pohoda Trnava     3:5  (7:10)

 

                              Priebežná tabuľka po 2. kole (neúplná)

1.

Lokomotíva Bánov

4

3 0 1

6

  22:10

 

2.

SC Pohoda Trnava

4

3 0 1

6

  19:13

41:28

3.

ŠK Benni Nitra

4

3 0 1

6

  19:13

39:29

4.

MBK PE Malinovo B

2

1 0 1

2

   11:5

 

5.

BK Šamorín

2

0 0 2

0

    5:11

 

6.

MBK PE Malinovo C

2

0 0 2

0

    2:14

8:29

7.

DBK Bratislava C

2

0 0 2

0

    2:14

6:28

 

Skupina Sever

Žilina 27.9.2020:

AC UNIZA Žilina "B"   - CEVA Trenčín "C"           2:6  (7:14)

                                      - Bedminton Piešťany     4:4  (8:8)

Kyklop BC Martin "B" - CEVA Trenčín "C"           2:6  (4:14)

                                      - Bedminton Piešťany      0:8  (1:16)

 

Ilava 27.9.2020:

Sokol Ilava "C"  - BK Racquets Púchov "B"     0:8  (0:16)

                            - Dukla Banská Bystrica         0:8  (0:16)

BKR Púchov "B" - Dukla Banská Bystrica        6:2  (12:5)

 

                                 Priebežná tabuľka po 2. kole

1.

CEVA Trenčín C

4

3 1 0

7

 23:9

50:22

2.

BK Racquets Púchov B

4

3 1 0

7

 23:9

47:20

3.

Dukla Banská Bystrica

4

3 0 1

6

 24:8

 

4.

Bedminton Piešťany

4

2 1 1

5

 23:9

 

5.

AC UNIZA Žilina B

4

1 1 2

3

14:18

 

6.

Kyklop BC Martin B

4

0 0 4

0

  4:28

 

7.

Sokol Ilava C

4

0 0 4

0

  1:31

 

 

V Martine, 2.10.2020
Marek Horník,
riadiaci súťaže

6. 10. 2020