marec 2020
po ut st št pi so ne
           
1
2
9
23
30
         

Grand Prix A dospelých

Grand Prix A turnaj dospelých v Trenčíne odštartoval kvalifikáciou. Sledujte priebežné výsledky.


Grand Prix A dospelých Trenčín

Semifinále dvojhier:

MS: Jarolím Vícen /1/ (Lokomotíva Košice) - Andrej Antoška /3/ (Slávia TU Zvolen) 16:21, 14:21

MS: Jakub Horák /4/ (Sokol Ilava) - Juraj Vachálek /2/ (Spoje Bratislava) 21:18, 21:15

WS: Nikoleta Bálintová /1/ (DBK Bratislava) - Michaela Telehaničová /3/ (Lokomotíva Košice) 14:21, 10:21

WS: Natália Tomčová /4/ (Lokomotíva Košice) - Angelika Vargová /7/ (KPŠ Košice) 21:12, 21:8

Finále dvojhier:

MS: Andrej Antoška /3/ (Slávia TU Zvolen) - Jakub Horák /4/ (Sokol Ilava) 21:19, 21:18

WS: Michaela Telehaničová /3/ (Lokomotíva Košice) - Natália Tomčová /4/ (Lokomotíva Košice) 19:21, 20:22

Finále párových disciplín:

XD: Ladislav Tomčko/Natália Tomčová (Lokomotíva Košice) - Juraj Vachálek/Alžbeta Peruňská /2/ (Spoje Bratislava) 17:21, 9:21

MD: Miroslav Haring/Juraj Vachálek /1/ (Spoje Bratislava) - Andrej Antoška/Jakub Horák /2/ (Slávia TU Zvolen/Sokol Ilava) 21:17, 21:15

WD: Alžbeta Peruňská/Lucia Vojteková /1/ (Spoje Bratislava/DBK Bratislava) - Katarína Šariščanová/Mia Tarcalová /2/ (Lokomotíva Košice/PBA Prešov) 13:21, 15:21


Víťazi kvalifikácie:

DVOJHRA MUŽOV

  • Jakub Filčák (KPŠ Košice), Kamil Kanás (Spoje Bratislava), Richard Pavlík (Slávia TU Zvolen), Simeon Suchý (BKK Sliač), Sebastián Kadlec (BKR Púchov), Lukáš Kudláč (Slávia Trnava), Peter Huppert (Lokomotíva Košice), Jakub Klačanský (CEVA Trenčín)

DVOJHRA ŽIEN

  • Nina Švachová (BK MI Trenčín), Lea Skorkovská (BKR Púchov), Lea Výbochová (Slávia TU Zvolen), Ninka Holienčíková (AC UNIZA Žilina), Naďa Horváthová (Spoje Bratislava)

ŠTVORHRA MUŽOV

  • Sebastián Kadlec/Simeon Suchý (BKR Púchov/BKK Sliač), Miroslav Gomola/Miroslav Křenek (AC UNIZA Žilina, CEVA Trenčín), Dávid Butaš/Lukáš Kudláč (Spoje Bratislava/Slávia Trnava), Peter Huppert/Michal Kurhajec (Lokomotíva Košice/KBŠ Dolný Kubín)

ŠTVORHRA ŽIEN

  • Zina Hlavačková/Naďa Horváthová (Gymnázium Partizánske/Spoje Bratislava), Martina Foltánová/Viktória Žiaková (AS Trenčín), Olívia Kadlecová/Lea Výbochová (BKR Púchov/Slávia TU Zvolen), Ema Pelachová/Nina Tamaškovičová (KBŠ Dolný Kubín/Spoje Bratislava)

MIX

  • Richard Pavlík/Lea Výbochová (Slávia TU Zvolen), Richard Šmatlák/Denisa Antalová (Lokomotíva Košice/Spoje Bratislava), Ľuboslav Diro/Petra Baranová (PBA Prešov), Alex Kajda/Viktória Žiaková (CEVA Trenčín/AS Trenčín), Simeon Suchý/MIchaela Telehaničová (BKK Sliač/Lokomotíva Košice), Dávid Butaš/Katarína Haldová (Spoje Bratislava), Peter Huppert/Zina Hlavačková (Lokomotíva Košice/Gymnázium Partizánske), Patrik Papánek/Martina Foltánová (AS Trenčín)


24. 1. 2020