december 2019
po ut st št pi so ne
           
1
2
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         

WSC 2019: 1.deň

Počas úvodného hracieho dňa svetového šampionátu seniorov čaká Slovákov množstvo duelov v prvých, prípadne druhých kolách. Nezabudnite sledovať live score a držte palce!


Výsledky

Live score

MS 75 1.kolo: Jaroslav Kozák (SVK) – Knut Sverre Liland (NOR) 17:21, 11:21

MS 50 1.kolo: Igor Novák (SVK) – Martin Brameyer (GER) 21:15, 9:21, 13:21

WS 50 1.kolo: Eva Scholtzová (SVK) – Agnieszka Brojek (POL) 21:19, 13:21, 21:23

MS 45 1.kolo: Ondrej Milec (SVK) – Dariusz Zieba (POL) 7:21, 8:21

MS 45 1.kolo: Peter Socha (SVK) – Salvijus Stravinskas (LIT) 21:11, 19:21, 16:21

WS 35 1.kolo: Sylvia Andrejková (SVK) – Marcela Exl (GER) 8:21, 9:21

WS 35 1.kolo: Dáša Egriová (SVK) – Agnieszka Puzio (POL) 21:13, 21:13

MD 60 1.kolo: Milan Purdeš/Mario Alburquerque (SVK/POR) – Claude Heiniger/Lionel Schmit (SUI) 7:21, 7:21

MD70 1.kolo: Jaroslav Kozák/Anthony Alan Knott (SVK/CAN) – Lothar Bollin/Bernd Ulrich Brusewitz (GER) 12:21, 13:21

WD 50 2.kolo: Eva Scholtzová/Gunn Fiskergaard (SVK/NOR) – Lene Struwe Andersen/Hanne Bertelsen ¾ (DEN) 11:21, 10:21

WD 50 2.kolo: Adriana Eliášková/Eva Kuttnerová (SVK) – Danuta Foryta/Sonia Wachowska (POL) 21:11, 21:13

MD 50 1.kolo: Peter Scholtz/Pankaj Bhart (SVK/NOR) – Jari Eriksson/Jussi Hakamaki (FIN) 7:21, 6:21

MD 50 1.kolo: František Šaroch/Petr Komarovský (SVK/CZE) – Bruno Capbern/David Druelles (FRA) 18:21, 20:22

MD 45 1.kolo: Igor Novák/Ondrej Milec (SVK) – Michael Hopp/Oliver Von Kempen (GER) 16:21, 15:21

MD 45 1.kolo: Štefan Ivan/Martin Láznik (SVK) – Cheng Ho Chen/Liao Lien Sheng 9/16 (TPE) 6:21, 12:21

MD 45 1.kolo: Bohumil Kašela/Stanislav Kurimai (SVK) – Jaseel P Ismail/Jaison Xavier 2 (IND) 6:21, 11:21

MD 40 1.kolo: Juraj Bacskai/Henrich Honisch (SVK) – Jayaweera Mihindasiri/Manjula Perera (SRI) 17:21, 9:21

MD 40 1.kolo: Martin Grman/Peter Socha (SVK) – Roshan Ferendo/Seevali/Wickramasinghe (SRI) 8:21, 10:21

MD 40 1.kolo: Anton Tekeľ/Martin Sokol (SVK/CZE) – Ugis Briedis/Martins Kazemaks (LAT) 12:21, 19:21

MD 35 1.kolo: Miroslav Gomola/Miroslav Křenek (SVK) – Viesturs Bajars/Ivo Keiss (LAT) 13:21, 19:21
 

4. 8. 2019