január 2018
po ut st št pi so ne
1
2
3
4
5
8
15
22
29
       
             

Výsledky 1. kola - 18.2.2018

  5. 3. 2018


IV. liga zmiešaných družstiev, skupina Západ

ročník 2018

 Správy č. 2

 

Výsledky 1. kola

Skupina Juhozápad

Bowling Bar Dúbravka, Bratislava 18.2.2018:

DBK Bratislava "B"               - MBK PE Malinovo "B"         7:1  (14:2)

                                             - MBK PE Malinovo "C"         8:0  (16:0)      

                                             - BK Šamorín                         6:2  (12:4)

DBK Bratislava "C"               - MBK PE Malinovo "B"        1:7  (3:14)

                                             - MBK PE Malinovo "C"         5:3  (11:7)      

                                             - BK Šamorín                        3:5  (6:10)

RSL Bratislava                      - MBK PE Malinovo "B"        1:7  (6:14)

                                              - MBK PE Malinovo "C"        7:1  (14:5)      

                                              - BK Šamorín                        4:4  (10:10)

 

ŠH TC Trnávka Bratislava 18.2.2018:

Spoje Bratislava "C"              - Filozof Bratislava "E"           8:0  (16:2)

                                               - Fénix Bratislava "C"            7:1  (15:2)

                                               - SC Pohoda Trnava             7:1  (14:2)

Filozof Bratislava "E"              - Fénix Bratislava "C"           4:4  (9:9)

                                                - SC Pohoda Trnava            5:3  (11:6)

Fénix Bratislava "C"                - SC Pohoda Trnava            7:1  (14:3)

 

Tabuľka po 1. kole

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Spoje Bratislava C

3

3 0 0

6

  22:2

 

2.

DBK Bratislava B

3

3 0 0

6

  21:3

 

3.

MBK PE Malinovo B

3

2 0 1

4

  15:9

 

4.

RSL Bratislava

3

1 1 1

3

  12:12

(30:29)

5.

Fénix Bratislava C

3

1 1 1

3

  12:12

(25:27)

6.

BK Šamorín

3

1 1 1

3

  11:13

 

7.

Filozof Bratislava E

3

1 1 1

3

    9:15

 

8.

DBK Bratislava C

3

1 0 2

2

    9:15

 

9.

SC Pohoda Trnava

3

0 0 3

0

    5:19

 

10.

MBK PE Malinovo C

3

0 0 3

0

    4:20

 

 

 

 

 

 

 

 


Skupina Severovýchod

Ilava 18.2.2018:

Sokol Ilava "C"                        - Lokomotíva Bánov "A"       0:8  (1:16)

                                                - Lokomotíva Bánov "B"       4:4  (9:11)

                                                - A team Nové Zámky          8:0  (16:0) kont.

Kyklop BC Martin "B"              - Lokomotíva Bánov "A"       1:7  (3:15)

                                                - Lokomotíva Bánov "B"       3:5  (6:11)

                                                - A team Nové Zámky          6:0  (12:0) kont.

BK Racquets Púchov "B"        - Lokomotíva Bánov "A"       2:6  (5:13)

                                                - Lokomotíva Bánov "B"       8:0  (16:1)

                                                - A team Nové Zámky           8:0  (16:0) kont.

 

Družstvo A team Nové Zámky na 1.kolo nepricestovalo a preto boli všetky jeho stretnutia kontumované v prospech súperov. Zároveň mu ŠTK SZBe udeľuje pokutu 50,- € v zmysle čl.12 rozpisu IV.ligy.

 

Šurany 18.2.2017:

BK Šurany                              - CEVA Trenčín "D"              6:2  (13:5)

                                               - CEVA Trenčín "E"              1:7  (3:15)

                                               - ŠK Benni Nitra                   0:8  (0:16)

CEVA Trenčín "D"                   - CEVA Trenčín "E"              0:8  (3:16)

                                               - ŠK Benni Nitra                   1:7  (2:14)

CEVA Trenčín "E"                   - ŠK Benni Nitra                   2:6  (5:12)

 

Stretnutie CEVA Trenčín D – CEVA Trenčín E bolo po dohode vedúcich družstiev a so súhlasom riadiaceho súťaže predohrané 14.2. v telocvični na Jilemnického ul. v Trenčíne.

 

Tabuľka po 1. kole

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

ŠK Benni Nitra

3

3 0 0

6

21:3

(42:7)

(988:593)

2.

Lokomotíva Bánov A

3

3 0 0

6

21:3

(44:9)

(1074:728)

3.

BK Racquets Púchov B

3

2 0 1

4

18:6

 

 

4.

CEVA Trenčín E

3

2 0 1

4

17:7

 

 

5.

Sokol Ilava C

3

1 1 1

3

12:12

 

 

6.

Lokomotíva Bánov B

3

1 1 1

3

9:15

 

 

7.

Kyklop BC Martin B

3

1 0 2

2

10:12

 

 

8.

BK Šurany

3

1 0 2

2

7:17

 

 

9.

CEVA Trenčín D

3

0 0 3

0

3:21

 

 

10.

A team Nové Zámky

3

0 0 3

0

0:22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


V Martine, 8.3.2018

Marek Horník,

riadiaci súťaže

 

Blížiace sa podujatia