Zoznam postupujúcich na M SR v mládežníckych kategóriách

  6. 11. 2017
ŠTK SZBe na základe rebríčkov vydaných k 1.11.2017 zverejnila zoznam postupujúcich hráčov a hráčok na Majstrovstvá Slovenska v mládežníckych kategóriách. Na M SR v kategóriách U11-U19 postupujú hráči podľa osobitného predpisu Rozpisu súťaží pre sezónu 2017, článku VIII. Rozpis Majstrovstiev SR jednotlivcov U11-U19, bodu A a bodu B.

Zoznam hráčov nominovaných na Majstrovstvá Slovenska

 

 Postupujúci na M SR U11 (24+24)

  • chlapci: Suchý Andrej, Srnec Adam, Petrovič Andrej, Diro Tadeáš, Hajdu Erik, Pokorný Ronald, Fischer Krištof, Vetrák Miroslav, Mihok Alex, Marek Juraj, Kozlok Michal, Staňo Michal, Jeňo Tomáš, Potoma Marek, Belanský Jakub, Benčko Patrik,Poláček Viktor, Pavlovič Viktor, Petrovič Alex, Belanský Matúš, Klimon Radoslav, Gerenčer Bruno, Matz Viktor, Kučečka Florian Eman
  • dievčatá: Žiačiková Emma, Kyselicová Lea, Václavíková Petronela, Baumannová Emma, Vašatová Hana, Klačanská Lívia, Volšíková Hana, Fischer Kristína, Šebová Lucia, Sopková Kvetoslava, Halás Megan, Goldiánová Karin, Bernáth Lara Isabel, Suchá Sarah Antónia, Kováčová Katarína, Ďuraková Dominika, Vitková Lucia, Hálová Charlottka, Suchánková Lívia, Szováková Dominika, Birčáková Vanesa, Argalášová Dominika, Brunovská Ema, Miščíková Radoslava

 Postupujúci na M SR U13 (24+24)

  • chlapci: Petrovič Peter, Suchý Andrej, Pavlík Richard, Ondrejčák Gregor, Dzurňák Ján, Kostelník Jakub, Mravec Filip, Streharski Viktor, Gabrhel Martin, Kovács Dávid, Šlosár Samuel, Srnec Adam, Šoóš Matej, András Dominik, Poláček Matúš, Vojtek Lukáš, Plevák Matej, Hajdu Erik, Závodský Matúš, Mikuľák Oliver, Štefánik Matúš, Palkoci Andrej, Petrovič Andrej, Svoreň Matej
  • dievčatá: Výbochová Lea, Stašková Ester, Lázárová Natália, Johanka Ivanovičová, Jágriková Nikola, Michalková Nina Milada, Kozloková Iveta, Orságová Emma, Žiačiková Emma, Kurimaiová Lujza Lea, Kyselicová Lea, Ďurčatová Natália, Marťáková Michaela, Klačanská Ella, Janková Nina, Vojtíšková Ela, Skybová Anna, Skorkovská Lea, Holubová Nina, Pleváková Ivana, Hodásová Laura, Bogušová Dušana, Pokorná Ella, Vašatová Lucia

 Postupujúci na M SR U15 (24+24)

  • chlapci: Suchý Simeon, Radoczi Peter, Huppert Peter, Kudláč Lukáš, Kajda Alex, Kadlec Sebastián, Karpják Boris, Diro Ľuboslav, Butaš Dávid, Slosiarik Samuel, Ház Milan, Daňuš Oliver, Ivanko Daniel, Petrovič Peter, Suchý Andrej, Pavlík Richard, Gunda Timon, Polák Patrik, Hanes Tobias Adrián, Streharski Viktor, Turek Andrej, Vojtek Lukáš, Trnavský Jozef, Borgula Jakub
  • dievčatá: Tomčová Natália, Chmurovičová Júlia, Slosiariková Sofia, Telehaničová Michaela, Hlavačková Zina, Drgová Adriana, Streharski Simona, Štroffeková Dáša, Cmorejová Alena, Stieranková Kristína, Výbochová Lea, Kadlecová Olívia, Kučová Terézia, Mravíková Michaela, Mrázová Tamara, Ivanovičová Johanka, Francisková Patrícia, Hríbiková Lucia, Stašková Ester, Bajusová Alexandra, Lázárová Natália, Michalková Nina Milada, Sihelská Perla, Kováčová Rebeka

 Postupujúci na M SR U17 (24+24)

  • chlapci: Antoška Andrej, Bartoš Erik, Kováč Peter, Horák Jakub, Širák Radoslav, Turcsányi Viliam, Papánek Patrik, Mravec Benjamín, Dubecký Peter, Suchý Simeon, Móder Daniel, Čiško Jaroslav, Karpják Boris, Dzurňák Daniel, Uher Šimon, Huppert Peter, Filčák Jakub, Virba Tomáš, Paľovský Igor, Kianička Michal, Kudláč Lukáš, Kajda Alex, Rechtorovič Matúš, Kadlec Sebastián
  • dievčatá: Tarcalová Mia, Remeňová Alexandra, Csonková Katarína, Vojteková Lucia, Chmurovičová Júlia, Tomčová Natália, Mrázová Terézia, Foltánová Martina, Bálintová Frederika, Kesslerová Veronika, Žiaková Viktória, Slosiariková Sofia, Slatinská Zdenka, Repiská Zuzana, Hlavačková Zina, Bálintová Alžbeta, Cmorejová Alena, Telehaničová Michaela, Ťapušová Viktória, Drgová Adriana,Kadlecová Olívia, Comová Romana, Ostricová Michaela, Koledová Alexandra

 Postupujúci na M SR U19 (24+24)

  • chlapci: Hrnčár Peter, Antoška Andrej, Bartoš Erik, Sabovčík Róbert, Kováč Peter, Horák Jakub, Horák Adam, Turcsányi Viliam, Širák Radoslav, Velič Alexander, Timko Tomáš, Krupa Viktor, Dubecký Peter, Nečeda Samuel, Soták Tomáš, Mravec Benjamín, Chudíc Alex, Papánek Patrik, Čiško Jaroslav, Móder Daniel, Vrbinský Martin, Paľovský Igor, Filčák Jakub, Virba Tomáš
  • dievčatá: Peruňská Alžbeta, Vargová Katarína, Remeňová Alexandra, Stašková Sára, Tarcalová Mia, Prostináková Tamara, Vojteková Lucia, Csonková Katarína, Pelachová Ema, Chmurovičová Júlia, Palčeková Klára, Orlovská Sylvia, Žiaková Viktória, Mrázová Terézia, Tomčová Natália, Kesslerová Veronika, Spišáková Dominika, Foltánová Martina, Krajčiová Soňa, Brnáková Emma, Repiská Zuzana, Bálintová Alžbeta, Bálintová Frederika, Koledová Alexandra