Výsledky 3. kola - 7.5.2017

  31. 5. 2017


IV. liga zmiešaných družstiev, skupina Západ

ročník 2017

Správy č. 4

 

Výsledky 3. kola:

Skupina Bratislava

Bowling Bar Bratislava 14.5.2017:

RSL Bratislava "A" - DBK Bratislava "B"       5:3  (11:8)

                              - DBK Bratislava "C"       6:2  (12:6)      

                              - Fénix Bratislava "C"     6:2  (14:7)

RSL Bratislava "B" - DBK Bratislava "B"       0:8  (1:16)

                              - DBK Bratislava "C"       3:5  (8:12)      

                              - Fénix Bratislava "C"     3:5  (6:11)

BPR Bratislava       - DBK Bratislava "B"       0:8  (0:16)

                              - DBK Bratislava "C"       3:5  (6:10)      

                              - Fénix Bratislava "C"     2:6  (5:12)

BBC Bratislava 7.5.2017:

Spoje Bratislava "C"  - Filozof Bratislava "B"     4:4  (8:8)

                                  - Filozof Bratislava "E"     8:0  (16:0)

Filozof Bratislava "B" - Filozof Bratislava "E"     7:1  (14:3)

 


                                  Tabuľka po 3. kole

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Spoje Bratislava C

8

7 1 0

15

  54:10

 

2.

RSL Bratislava A

8

7 0 1

14

  43:21

 

3.

Filozof Bratislava B

8

6 1 1

13

  45:19

 

4.

DBK Bratislava B

8

5 0 3

10

  44:20

 

5.

Filozof Bratislava E

8

4 0 4

8

  25:39

 

6.

Fénix Bratislava C

8

3 0 5

6

  27:37

 

7.

DBK Bratislava C

8

2 0 6

4

  21:43

 

8.

RSL Bratislava B

8

1 0 7

2

  18:46

 

9.

BPR Bratislava

8

0 0 8

0

  11:53

 

 

 

 

 

 

 

 


Skupina Juh

TK Trnávka, Bratislava 23.4.2017:

MBK PE Malinovo "B" - Lokomotíva Bánov "A"     2:6  (5:13)

                                   - Lokomotíva Bánov "B"     6:2  (14:4)

MBK PE Malinovo "C" - Lokomotíva Bánov "A"     0:8  (1:16)

                                   - Lokomotíva Bánov "B"     4:4  (8:8)

Nové Zámky 7.5.2017:

A team Nové Zámky - BK Šamorín            6:2  (13:4)

                                 - HANZA Galanta      8:0  (16:0) kont.

BK Šurany "B"           - BK Šamorín            2:6  (5:12)

                                  - HANZA Galanta     8:0  (16:0) kont.

Družstvo HANZA Galanta sa tohto ligového kola nezúčastnilo, preto boli jeho výsledky kontumované v prospech súperov.

 

 

                                      Tabuľka po 3. kole

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Lokomotíva Bánov A

7

7 0 0

14

  48:8

 

2.

A team Nové Zámky

7

5 1 1

11  

  42:13

 

3.

MBK PE Malinovo B

7

3 2 2

8

  32:24

 

4.

BK Šamorín

7

4 0 3

8

  30:26

 

5.

BK Šurany B

7

2 2 3

6

  27:29

 

6.

Lokomotíva Bánov B

7

2 2 3

6

  21:35

 

7.

MBK PE Malinovo C

7

1 1 5

3

  16:39

 

8.

HANZA Galanta

7

0 0 7

0

    7:49

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skupina Sever

Ilava 7.5.2017:

Sokol Ilava "C"                 - CEVA Trenčín "D"         2:6  (4:12)

                                        - CEVA Trenčín "E"          1:7  (2:14)

                                        - ŠK BAR-BAR Skalica     1:7  (4:14)

Kyklop BC Martin "B"       - CEVA Trenčín "D"          2:6  (5:13)

                                        - CEVA Trenčín "E"          2:6  (4:13)

                                        - ŠK BAR-BAR Skalica     1:7  (2:14)

BK Racquets Púchov "B" - CEVA Trenčín "D"          4:4  (9:10)

                                        - CEVA Trenčín "E"          1:7  (4:15)

                                        - ŠK BAR-BAR Skalica     2:6  (4:12)

Nitra 7.5.2017:

ŠK Benni Nitra - BK Nitra                                 6:2  (14:5)

                        - Lokomotíva B.Bystrica "B"     1:7  (2:14)

BK Nitra           - Lokomotíva B.Bystrica "B"     1:7  (3:15)

 

 

                                       Tabuľka po 3. kole

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Lokomotíva B.Bystrica B

8

8 0 0

16

 56:8

 

2.

ŠK BAR-BAR Skalica

8

7 0 1

14

 43:21

 

3.

CEVA Trenčín E

8

5 1 2

11

 39:25

 

4.

CEVA Trenčín D

8

3 2 3

8

 32:32

 

5.

ŠK Benni Nitra

8

4 0 4

8

 31:33

 

6.

BK Nitra

8

1 3 4

5

 25:39

 

7.

BK Racquets Púchov B

8

2 1 5

5

 23:41

 

8.

Kyklop BC Martin B

8

2 0 6

4

 23:41

 

9.

Sokol Ilava C

8

0 1 7

1

 16:48