november 2017
po ut st št pi so ne
   
6
20
     
             

Propozície Majstrovstiev Slovenska U11, Bratislava - 11.11.2017

  3. 11. 2017


P R O P O Z Í C I E

Majstrovstiev Slovenska kategórie U11 v bedmintone

 

Organizátor: Dúbravský bedmintonový klub – DBK Bratislava

Miesto konania: Športové centrum Bowlingbar, K horánskej studni 29, 841 02 Bratislava, GPS: 48.187305, 17.023970

Dátum konania: 11. novembra 2017 – sobota

Informácie: Vladimír Uhrín, mobil: 0911 076 711, e-mail: dbkbedminton@gmail.com

Prihlášky: záväzné prihlášky do všetkých disciplín vrátane náhradníkov je nutné zaslať najneskôr do štvrtka 9.11.2017 do 16.00 hodiny emailom na adresu dbkbedminton@gmail.com. Hráči neprihlásení do tohto termínu nebudú môcť štartovať. Úprava dvojíc v párových disciplínach je možná do zahájenia losovania

Časový program:

  • do 8:30 hod. – prezentácie a úprava párových disciplín
  • 8:45 hod. - losovanie
  • 9:00 hod. - zahájenie

Právo účasti: podľa Rozpisu súťaží 2017, čl. VIII, bodu B, (24 hráčov + 24 hráčok na základe priebežných rebríčkov k 1.11.2017. V párových disciplínach môže štartovať aj hráč bez práva účasti, ak ho má jeho spoluhráč.

chlapci:

Suchý Andrej, Srnec Adam, Petrovič Andrej, Tadeáš, Hajdu Erik, Pokorný Ronald, Fischer Krištof, Vetrák Miroslav, Alex, Marek Juraj, Kozlok Michal, Staňo Michal, Jeňo Tomáš, Potoma Marek, Belanský Jakub, Benčko Patrik, Poláček Viktor, Pavlovič Viktor, Alex, Belanský Matúš, Klimon Radoslav, Gerenčer Bruno, Matz Viktor, Kučečka Florian Eman

dievčatá:

Žiačiková Emma, Kyselicová Lea, Václavíková Petronela, Baumannová Emma, Vašatová Hana, Klačanská Lívia, Volšíková Hana, Fischer Kristína, Šebová Lucia, Sopková Kvetoslava, Halás Megan, Goldiánová Karin, Bernáth Lara Isabel, Suchá Sarah Antónia, Kováčová Katarína, Ďuraková Dominika, Vitková Lucia, Hálová Charlottka, Suchánková Lívia, Szováková Dominika, Birčáková Vanesa, Argalášová Dominika, Brunovská Ema, Miščíková Radoslava

Hospodárske pokyny: hráči štartujú na náklady vysielajúceho klubu

Štartovné: 7 € za hráča za všetky disciplíny

Vrchný rozhodca: Vladimír Uhrín

Košíky: pierkové Yonex AS50 – dodá SZBe. Ak hráči minú stanovený počet na zápas, musia dodať vlastné tej istej značky.

Disciplíny: dvojhry, štvorhry, mix      

Herný systém: vyraďovací na jednu porážku + zápasy o poradie vo dvojhrách

Rozhodovanie: zabezpečí organizátor

Úbor: primeraný športový úbor podľa predpisov

Upozornenie: hráči, rozhodcovia a funkcionári sa zúčastňujú na súťažiach SZBe na vlastné riziko a zodpovedajú sami za svoj zdravotný stav; SZBe ani organizátor súťaže nezodpovedajú za úrazy a zmeny zdravotného stavu účastníkov súťaží SZBe

 

                !!! Vstup do haly povolený len v prezuvkách !!!

 

Bratislava 3.11.2017

Vladimír Uhrín

DBK Bratislava