november 2017
po ut st št pi so ne
   
6
20
     
             

Výsledky 4.kola - 17.9.2017

  5. 10. 2017


IV. liga zmiešaných družstiev, skupina Západ

ročník 2017

Správy č. 5

 

Výsledky 4. kola:

Skupina o 1. – 9. miesto

BBC Bratislava 17.9.2017:

Spoje Bratislava "C" - Lokomotíva Bánov "A"     5:3  (11:6)

                                 - A team Nové Zámky         6:2  (12:5)      

                                 - MBK PE Malinovo "B"      7:1  (14:2)

RSL Bratislava "A" - Lokomotíva Bánov "A"        0:8  (0:16)  kontumačne

                               - A team Nové Zámky           0:6  (0:12)  kontumačne

                               - MBK PE Malinovo "B"        0:8  (0:16)  kontumačne

Filozof Bratislava "B - Lokomotíva Bánov "A"     2:6  (6:12)

                                 - MBK PE Malinovo "B"      7:1  (15:5)


Družstvo RSL Bratislava A sa 4.kola nezúčastnilo a preto boli všetky jeho stretnutia kontumované v prospech súperov. Stretnutie Filozof B – Nové Zámky bolo obojstranne kontumované podľa čl.77 Súťažného poriadku, pretože družstvo Filozofu B nemalo so sebou súpisku, bez ktorej podľa článku 38 nemôže nastúpiť a družstvo N. Zámkov odovzdalo zostavu, v ktorej nebola uvedená ani jedna žena a teda nesplnilo podmienku minimálneho počtu hráčov potrebných na odohranie stretnutia podľa čl.57 toho istého predpisu. Obom družstvám sa teda započítava záporné skóre 0:8 (0:16).


Skalica 17.9.2017:

ŠK BAR-BAR Skalica - Lokomotíva B.Bystrica "B"     3:5  (8:11)

                                   - CEVA Trenčín "E"                   7:1  (14:3)

Lokomotíva B.Bystrica "B" - CEVA Trenčín "E"           8:0  (16:1)

 

                                      Tabuľka po 4. kole

 


 

 

 

 

 

 

1.

Spoje Bratislava C

3

3 0 0

6

  18:6

 

2.

Lokomotíva B.Bystrica B

2

2 0 0

4

  13:3

27:9

3.

Lokomotíva Bánov A

3

2 0 1

4

  17:7

34:17

4.

ŠK BAR-BAR Skalica

2

1 0 1

2

  10:6

 

5.

MBK PE Malinovo B

3

1 0 2

2

  10:14

 

6.

A team Nové Zámky

3

1 0 2

2

    8:14

17:28

7.

Filozof Bratislava B

3

1 0 2

2

    9:15

21:33

8.

CEVA Trenčín E

2

0 0 2

0

    1:15

 

9.

RSL Bratislava A

3

0 0 3

0

    0:24

 

 

 

 

 

 

 

 

Skupina o 10. – 18. miesto

SOŠ Jilemnického, Trenčín 17.9.2017:

CEVA Trenčín "D" - DBK Bratislava "B"        2:6  (7:13)

                              - Filozof Bratislava "E"     5:3  (10:7)

                              - Fénix Bratislava "C"       4:4  (9:8)

ŠK Benni Nitra - DBK Bratislava "B"             3:5  (6:10)

                         - Filozof Bratislava "E"          6:2  (12:4)

                         - Fénix Bratislava "C"           2:6  (5:13)

BK Nitra - DBK Bratislava "B"                        2:6  (6:13)

              - Filozof Bratislava "E"                     5:3  (11:6)

              - Fénix Bratislava "C"                       4:4  (10:8)

 

Bánov 17.9.2017:

Lokomotíva Bánov "B" - BK Šurany "B"     5:3  (12:7)

                                     - BK Šamorín         4:4  (8:9)

BK Šurany "B" - BK Šamorín                      1:7  (4:14)

                                              

                                         Tabuľka po 4. kole

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

DBK Bratislava B

3

3 0 0

6

  17:7

 

11.

Fénix Bratislava C

3

1 2 0

4

  14:10

 

12.

BK Šamorín

2

1 1 0

3

  11:5

 

13.

Lokomotíva Bánov B

2

1 1 0

3

    9:7

 

14.

BK Nitra

3

1 1 1

3

  11:13

27:27

15.

CEVA Trenčín D

3

1 1 1

3

  11:13

26:28

16.

ŠK Benni Nitra

3

1 0 2

2

  11:13

 

17.

BK Šurany B

2

0 0 2

0

    4:12

11:26

18.

Filozof Bratislava E

3

0 0 3

0  

    8:16

17:33

 

 

 

 

 

 

 

Skupina o 19. – 26. miesto

Púchov 17.9.2017:

BK Racquets Púchov "B" - RSL Bratislava "B"     8:0  (16:0)  kontumačne

                                         - BPR Bratislava           8:0  (16:0)  kontumačne

Kyklop BC Martin "B"- RSL Bratislava "B"             8:0  (16:0)  kontumačne

                                  - BPR Bratislava                  8:0  (16:0)  kontumačne

 

Bratislava 26.9.2017:

RSL Bratislava "B" - BPR Bratislava                    5:3  (11:7)

 

Družstvá RSL Bratislava B a BPR Bratislava sa 4.kola nezúčastnili a preto boli ich stretnutia kontumované v prospech Púchova a Martina. Vzájomné stretnutie týchto družstiev sa po dohode vedúcich následne odohralo 26.9. v Bratislave. Posledné plánované stretnutie Púchov B – Martin B sa odohrá v rámci 6.kola takisto po dohode vedúcich družstiev.

 

Bowling Bar Dúbravka, Bratislava 17.9.2017:

DBK Bratislava "C" - MBK PE Malinovo "C"     4:4  (11:8)

                                - HANZA Galanta              7:1  (15:2)

                                - Sokol Ilava "C"                6:2  (12:9)

MBK PE Malinovo "C" - HANZA Galanta          5:3  (11:6)

                                    - Sokol Ilava "C"            1:7  (3:14)

HANZA Galanta          - Sokol Ilava "C"             3:5  (6:11)


                                 Tabuľka po 4. kole

 

 

 

 

 

 

 

 

19.

DBK Bratislava C

3

2 1 0

5

 17:7

 

20.

Kyklop BC Martin B

2

2 0 0

4

 16:0

32:0

20.

BK Racquets Púchov B

2

2 0 0

4

 16:0

32:0

22.

Sokol Ilava C

3

2 0 1

4

 14:10

 

23.

MBK PE Malinovo C

3

1 1 1

3

 10:14

 

24.

RSL Bratislava B

3

1 0 2

2

   5:19

 

25.

HANZA Galanta

3

0 0 3

0

   7:17

 

26.

BPR Bratislava

3

0 0 3

0

   3:21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V Martine, 20.10.2017

Marek Horník,

riadiaci súťaže