október 2017
po ut st št pi so ne
           
2
3
4
         

Rozlosovanie III. ligy Východ v ročníku 2017

  6. 9. 2017


Rozlosovanie III. ligy Východ v ročníku 2017

                               

1. kolo: 4.3.2017

Usporiadateľ: KGB Rožňava

KGB Rožňava B – Slavoj Spišká Belá

BK Sabinov – VEVA Huncovce B

KGB Rožňava B – VEVA Huncovce B              

BK Sabinov – Slavoj Spišská Belá

Usporiadateľ: BC Liptovský Mikuláš

BC Liptovský Mikuláš - BFA Poprad                                          

BFA Poprad - Victory Trebišov                                                                     

BC Liptovský Mikuláš – Victory Trebišov                                                 


2. kolo: 1.4.2017

Usporiadateľ : BFA Poprad

BFA Poprad – Slavoj Spišská Belá                   

BC Liptovský Mikuláš- VEVA Huncovce B               

BFA Poprad – VEVA Huncovce B                     

BC Liptovský Mikuláš – Slavoj Spišská Belá

Usporiadateľ: VICTORY Trebišov

VICTORY Trebišov – KGB Rožňava B                                                     

VICTORY Trebišov – BK Sabinov                                              

KGB Rožňava B – BK Sabinov       

 

3. kolo: 6.5.2017

Usporiadateľ : BK Sabinov

BK Sabinov – BC Liptovský Mikuláš                 

KGB Rožňava B- BFA Poprad

BK Sabinov – BFA Poprad                                

KGB Rožňava B- BC Liptovský Mikuláš

Usporiadateľ: Slavoj Spišská Belá

Slavoj Spišská Belá – VICTORY Trebišov                                                

VEVA Huncovce B  - VICTORY Trebišov

Slavoj Spišská Belá- Veva Huncovce B

 

4. kolo: 16.9.2017

Usporiadateľ: VEVA Huncovce

VEVA Huncovce B - BK Sabinov                      

Slavoj Spišká Belá- KGB Rožňava B                          

VEVA Huncovce B- KGB Rožňava B               

Slavoj Spišská Belá- BK Sabinov  

Usporiadateľ: VICTORY Trebišov

Victory Trebišov - BFA Poprad                                     

BC Liptovský Mikuláš - BFA Poprad                                                          

Victory Trebišov - BC Liptovský Mikuláš                                                  

                              

5. kolo: 4.11.2017

Usporiadateľ : BC Liptovský Mikuláš

BC Liptovský Mikuláš- VEVA Huncovce B       

BFA Poprad – Slavoj Spišská Belá                               

BC Liptovský Mikuláš – Slavoj Spišská Belá   

BFA Poprad – VEVA Huncovce B                               

Usporiadateľ: BK Sabinov

VICTORY Trebišov – KGB Rožňava B                                                     

BK Sabinov - VICTORY Trebišov

KGB Rožňava B – BK Sabinov                                                    

 

6. kolo: 25.11.2017

Usporiadateľ : VEVA Huncovce B

BK Sabinov – BC Liptovský Mikuláš                

KGB Rožňava B - BFA Poprad

VEVA Huncovce B  - VICTORY Trebišov        

KGB Rožňava B - BC Liptovský Mikuláš

Slavoj Spišská Belá – VICTORY Trebišov      

BK Sabinov – BFA Poprad                             

VEVA Huncovce - Slavoj Spišská Belá