júl 2018
po ut st št pi so ne
           
1
2
9
         

Výsledky 2. kola - 25.3.2018

  3. 4. 2018


IV. liga zmiešaných družstiev, skupina Západ

ročník 2018

Správy č. 3

 

Výsledky 2. kola

Skupina Juhozápad

TK Trnávka, Bratislava (organizátor Malinovo) 25.3.2018:

MBK PE Malinovo "B"  - Spoje Bratislava "C"      1:7  (2:14)

                                     - Filozof Bratislava "E"     3:5  (7:10)      

                                     - Fénix Bratislava "C"      1:7  (2:14)

MBK PE Malinovo "C"  - Spoje Bratislava "C"      1:7  (3:14)

                                     - Filozof Bratislava "E"     3:5  (6:10)      

                                     - Fénix Bratislava "C"       2:6  (6:12)

BK Šamorín                 - Spoje Bratislava "C"       2:6  (5:12)

                                     - Filozof Bratislava "E"     5:3  (11:6)      

                                     - Fénix Bratislava "C"       5:3  (11:9)

 

Bowling Bar Dúbravka, Bratislava (organizátor RSL Bratislava) 25.3.2018:

RSL Bratislava             - DBK Bratislava "B"         1:7  (2:15)

                                     - DBK Bratislava "C"         5:3  (10:8)

                                     - SC Pohoda Trnava         5:3  (13:7)

DBK Bratislava "B"       - DBK Bratislava "C"         6:2  (13:4)

                                     - SC Pohoda Trnava         8:0  (16:0)

DBK Bratislava "C"       - SC Pohoda Trnava         4:4  (8:8)

 


                                        Priebežná tabuľka po 2. kole

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

DBK Bratislava B

6

6 0 0

12

  42:6

 (86:12)

 

2.

Spoje Bratislava C

6

6 0 0

12

  42:6

 (85:16)

 

3.

Fénix Bratislava C

6

3 1 2

7

  28:20

 

 

4.

BK Šamorín

6

3 1 2

7

  23:25

(51:55)

(1864:1735)

5.

RSL Bratislava

6

3 1 2

7

  23:25

(55:59)

(1947:2013)

6.

Filozof Bratislava E

6

3 1 2

7

  22:26

 

 

7.

MBK PE Malinovo B

6

2 0 4

4

  20:28

 

 

8.

DBK Bratislava C

6

1 1 4

3

  18:30

 

 

9.

SC Pohoda Trnava

6

0 1 5

1

  12:36

 

 

10.

MBK PE Malinovo C

6

0 0 6

0

  10:38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skupina Severovýchod

Trenčín 25.3.2018:

CEVA Trenčín "D"         - Kyklop BC Martin "B"          3:5  (7:10)

                                      - Sokol Ilava "C"                   3:5  (8:12)

                                      - BK Racquets Púchov "B"    0:8  (2:16)

CEVA Trenčín "E"         - Kyklop BC Martin "B"           7:1  (15:3)

                                      - Sokol Ilava "C"                    7:1  (14:2)

                                      - BK Racquets Púchov "B"    6:2  (13:5)

ŠK Benni Nitra              - Kyklop BC Martin "B"           7:1  (14:4)

                                      - Sokol Ilava "C"                    6:2  (12:5)

                                      - BK Racquets Púchov "B"    5:3  (10:7)

 

 Bánov 25.3.2018:

Lokomotíva Bánov "A"  - Lokomotíva Bánov "B"       7:1  (15:4)

                                      - A team Nové Zámky          5:3  (11:7)

                                      - BK Šurany                         8:0  (16:0)

Lokomotíva Bánov "B"  - A team Nové Zámky          2:6  (4:12)

                                      - BK Šurany                         6:2  (13:4)

A team Nové Zámky     - BK Šurany                          7:1  (14:3)


 

                             Priebežná tabuľka po 2. kole

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Lokomotíva Bánov A

6

6 0 0

12

 41:7

 

 

2.

ŠK Benni Nitra

6

6 0 0

12

 39:9

 

 

3.

CEVA Trenčín E

6

5 0 1

10

 37:11

 

 

4.

BK Racquets Púchov B

6

3 0 3

6

 31:17

 

 

5.

Sokol Ilava C

6

2 1 3

5

 20:28

 

 

6.

Lokomotíva Bánov B

6

2 1 3

5

 18:30

 

 

7.

Kyklop BC Martin B

6

2 0 4

4

 17:29

 

 

8.

A team Nové Zámky

6

2 0 4

4

 16:30

 

 

9.

BK Šurany

6

1 0 5

2

 10:38

 

 

10.

CEVA Trenčín D

6

0 0 6

0

   9:39

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


V Martine, 1.4.2018

Marek Horník,

riadiaci súťaže

 

Blížiace sa podujatia