máj 2018
po ut st št pi so ne
 
7
14
15
16
28
29
30
     
             

Rozlosovanie II. ligy Východ v ročníku 2018

  28. 3. 2018


Rozlosovanie II. ligy Východ v ročníku 2018

 Družstvá boli rozdelené do dvojičiek nasledovne:

A1:   KPŠ Košice B               A2:    KPŠ Košice C

B   B1:   PBA Prešov                  B2:    KBC Košice

C1:   KBŠ Dolný Kubín         C2:   Focus+ Kežmarok

D   D1:   KGB Rožňava A         D2:   VICTORY Trebišov

Súťaž sa odohrá v troch kolách  každé s každým (základná časť) a na záverečné kolo sa súťaž rozdelí na dve skupiny po štyroch družstvách podľa postavenia v tabuľke po 3. kole.

Právo a zároveň povinnosť organizovať turnaje 4. kola majú družstvá, ktoré skončia na 1. a 5 . mieste v základnej časti.

  

Rozlosovanie:

1. kolo (25.3.2018):

Usporiadateľ: KPŠ Košice

   9:00   KPŠ Košice B - KPŠ Košice C                           

             PBA Prešov - KBC Košice

11:00    KPŠ Košice B - KBC Košice                              

             KPŠ Košice C - PBA Prešov

13:00    KPŠ Košice B - PBA Prešov                              

             KPŠ Košice C - KBC Košice    

Usporiadateľ: Focus+ Kežmarok

     9:00   Focus+ Kežmarok A - KBŠ Dolný Kubín           

               KGB Rožňava A - VICTORY Trebišov

   11:00   Focus+ Kežmarok A - VICTORY Trebišov         

               KGB Rožňava A - KBŠ Dolný Kubín

   13:00   Focus+ Kežmarok A - KGB Rožňava A            

               VICTORY Trebišov - KBŠ Dolný Kubín

    

 2. kolo (6.5.2018):

Usporiadateľ: KPŠ Košice       

   9:00   KPŠ Košice B - VICTORY Trebišov                    

             KPŠ Košice C - KGB Rožňava A

11:00    KPŠ Košice C - VICTORY Trebišov                   

             KPŠ Košice B - KGB Rožňava A 

Usporiadateľ: KBC Košice

9:00      KBC Košice - KBŠ Dolný Kubín                         

             PBA Prešov - Focus+ Kežmarok                     

11:00    KBC Košice - Focus+ Kežmarok                      

             PBA Prešov - KBŠ Dolný Kubín                                  


3. kolo (dátum bude včas upresnený):

Usporiadateľ: KGB Rožňava  

   9:00   KGB Rožňava A - KBC Košice                         

             VICTORY Trebišov - PBA Prešov

11:00    KGB Rožňava A - PBA Prešov                         

             VICTORY Trebišov - KBC Košice

Usporiadateľ: KBŠ Dolný Kubín

9:00      KBŠ Dolný Kubín - KPŠ Košice B                       

             Focus+ Kežmarok - KPŠ Košice C

11:00    KBŠ Dolný Kubín - KPŠ Košice C                      

             Focus+ Kežmarok - KPŠ Košice B


4. kolo (dátum bude včas upresnený):

Usporiadateľ: družstvo na 1. mieste po 3. kole         

   9:00   1. miesto - 3. miesto    2.miesto - 4.miesto                                        

11:00    1-4                               2-3      

13:00    1-2                               3-4

Usporiadateľ: družstvo na 5. mieste po 3 .kole

9:00      5.miesto - 7.miesto      6.miesto - 8.miesto

11:00    5 - 8                             6 - 7

13:00    5 - 6                             7 - 8