máj 2018
po ut st št pi so ne
 
7
14
15
16
28
29
30
     
             

Rozlosovanie Extraligy v ročníku 2018

  28. 3. 2018


Rozlosovanie Extraligy v ročníku 2018

Družstvá boli združené do dvojíc a boli im priradené nasledovné písmená:

 

A1-  Spoje Bratislava                             A2 - Fénix Bratislava

B1-  AS Trenčín                                       B2 -  CEVA Trenčín

C1- Betpres Košice                                C2 - Lokomotíva Košice

D1- Merkury Broker Košice                    D2 - Sokol Ilava


1. kolo (24.3.2018):                                               

   Spoje Bratislava                                  Betpres Košice

   A1 – A2         B1 – B2                           C1 – C2           D1 – D2

   A1 – B2         A2 – B1                           C1 – D2           C2 – D1

   A1 – B1         A2 – B2                           C1 – D1           C2 – D2

2. kolo (5.5.2018):

  Sokol Ilava                                           Lokomotíva Košice

              D1 – A2         D2 – A1                          C1 – B2            C2 – B1

  D1 – A1         D2 – A2                          C1 – B1            C2 – B2

 

3. kolo: (termín bude včas upresnený)

                                               

   A1 – C2         A2 – C1                        B1 – D2            B2 – D1

   A1 – C1         A2 – C2                        B1 – D1            B2 – D2

 

4. kolo: (termín bude včas upresnený)

   sobota:

   stretnutie o záchranu

   7. družstvo po základnej časti – 8. družstvo po základnej časti

  

   stretnutia play-off

   A -     3. družstvo po základnej časti – 6. družstvo po základnej časti

   B -     4. družstvo po základnej časti – 5. družstvo po základnej časti 

 

   stretnutie o 5. miesto

   porazení A – porazení B

 

   semifinále:

   C-      1. družstvo po základnej časti – víťaz štvrťfinále (horší v tabuľke                             po základnej časti)

   D -     2. družstvo po základnej časti – víťaz štvrťfinále (lepší v tabuľke                             po základnej časti)

 

   nedeľa:

   finále

   víťaz C – víťaz D

 

   stretnutie o 3. miesto

                porazení C – porazení D