január 2018
po ut st št pi so ne
1
2
3
4
5
8
15
22
29
       
             

MSR dospelých/MSR U13

  9. 12. 2017
Nie ste priamo v Trenčíne? V tom prípade nezabudnite sledovať výsledky posledných dvoch individuálnych šampionátov, ktoré prebiehajú v športovej hale M-ŠPORT. O zlato z majstrovstiev bojujú hráči v kategórii dospelých ako aj bedmintonisti do trinásť rokov.

MSR U13 Trenčín

MSR dospelých Trenčín

  • MSR U13 - výsledky finálových stretnutí:

XD: Andrej Suchý/Johanka Ivanovičová /1/ (BKK Sliač/SC Pohoda Trnava) - Richard Pavlík/Lea Výbochová /2/ (Slávia TU Zvolen) 13:21, 17:21

BS: Peter Petrovič /1/ (Slávia TU Zvolen) - Richard Pavlík /3/ (Slávia TU Zvolen) 21:15, 13:21, 11:21

GS: Lea Výbochová /1/ (Slávia TU Zvolen) - Ester Stašková /2/ (PBA Prešov) 21:18, 21:16

BD: Richard Pavlík/Peter Petrovič /1/ (Slávia TU Zvolen) - Matej Šoós/Andrej Suchý /2/ (BKK Sliač) 21:16, 21:15

GD: Nina Milada Michalková/Lea Výbochová /1/ (BKR Púchov/Slávia TU Zvolen) - Michaela Marťáková/Emma Orságová /2/ (CEVA Trenčín) 21:16, 21:6


  • MSR dospelých - finále párových disciplín:

XD: Milan Dratva/Zuzana Pálková (Lokomotíva Košice) - Ladislav Tomčko/Gabriela Kaduková /3/ (Lokomotíva Košice) 17:21, 21:14, 21:11

MD: Miroslav Haring/Juraj Vachálek /1/ (Spoje Bratislava) - Matej Hliničan/Michal Matejka (M-ŠPORT Trenčín) 21:14, 21:17

WD: Zuzana Pálková/Katarína Vargová (Lokomotíva Košice) - Alžbeta Peruňská/Lucia Vojteková (Fénix Bratislava/DBK Bratislava) 21:14, 21:9

  • MSR dospelých - finálové duely dvojhier:

MS: Milan Dratva /1/ (Lokomotíva Košice) - Juraj Vachálek /2/ (Spoje Bratislava) 21:18, 21:13

WS: Lucia Grenčíková /1/ (CEVA Trenčín) - Martina Repiská /2/ (Slávia TU Zvolen) 21:17, 18:21, 11:21

  • MSR dospelých - semifinále dvojhier:

MS: Milan Dratva /1/ (Lokomotíva Košice) - Matej Hliničan /3/ (M-ŠPORT Trenčín) 15:21, 21:10, 21:17

MS: Juraj Vachálek /2/ (Spoje Bratislava) - Lukáš Klačanský /6/ (CEVA Trenčín) 21:13, 15:21, 21:16

WS: Lucia Grenčíková /1/ (CEVA Trenčín) - Alžbeta Peruňská /4/ (Fénix Bratislava) 21:16, 21:12

WS: Martina Repiská /2/ (Slávia TU Zvolen) - Katarína Vargová /3/ (Lokomotíva Košice) 21:18, 21:19