november 2017
po ut st št pi so ne
   
6
20
     
             

Slovenia Youth: Aké budú výsledky Slovákov?

  27. 10. 2017
Richard Pavlík, Matej Svoreň, Lea Výbochová a Michaela Telehaničová sú štyria hráči, ktorí sa počas najbližších dní pokúsia o čo najlepší výsledok na medzinárodnom turnaji TEM Slovenia Youth International 2017. Nezabudnite sledovať priebežné výsledky.

TEM Slovenia Youth International 2017

Info článok nájdete TU.

BS U13 skupina H: Richard Pavlík (SVK) – Igor Jasek (POL) 11:3, 11:8, 11:9

BS U13 skupina L: Matej Svoreň (SVK) – Dulcz Domos (HUN) 12:13, 7:11, 5:11

GS U13 skupina D: Lea Výbochová (SVK) – Carolin Rauner (ITA) 11:1, 11:3, 11:2

GS U15 skupina C: Michaela Telehaničová (SVK) – Johanna Hofle (AUT) 11:6, 11:8, 8:11, 11:8

BS U13 skupina H: Richard Pavlík (SVK) – Simone Piccinin (ITA) 11:6, 11:9, 11:6

BS U13 skupina L: Matej Svoreň (SVK) – Jakub Slupczewski (POL) 8:11, 7:11, 8:11

GS U13 skupina D: Lea Výbochová (SVK) – Vesna Halič (SLO) 11:6, 11:4, 11:7

GS U15 skupina C: Michaela Telehaničová (SVK) – Lina Pipan (SLO) 11:5, 8:11, 11:5, 11:5

BS U13 skupina H: Richard Pavlík (SVK) – Tadej Jelenc (SLO) 11:5, 11:4, 11:2

BS U13 skupina L: Matej Svoreň (SVK) – Gašper Debevec (SLO) 7:11, 9:11, 9:11

GS U13 skupina D: Lea Výbochová (SVK) – Dora Toth (HUN) 11:7, 11:6, 11:1


GS U15 1.kolo: Michaela Telehaničová (SVK) - Soffia Bychkova (RUS) 10:13, 9:11, 11:9, 5:11

BS U13 1.kolo: Richard Pavlík (SVK) - Vid Koščak (SLO) 11:6, 11:9, 11:8

GS U13 1.kolo: Lea Výbochová (SVK) - Kristina Kozempelová (CZE) 11:1, 11:4, 11:5


BD U13 1.kolo: Pavlík/Svoreň (SVK) – Boros/Škrlj (HUN/SLO) 11:6, 11:6, 11:6

GD U15 1.kolo: Andreeva/Telehaničová (BUL/SVK) – Kovacs/Pandur (HUN) 7:11, 8:11, 13:12, 11:8, 5:11

BD U13 2.kolo: Pavlík/Svoreň (SVK) - Bellazzi/Piccinin (ITA) 11:9, 10:13, 7:11, 1:11

GD U13 2.kolo: Maixnerová/Výbochová /1/ (CZE/SVK) – Gleich/Gleich (SLO) 11:3, 11:0, 11:1

GD štvrťfinále: Maixnerová/Výbochová /1/ (CZE/SVK) - Krawiec/Stokfisz (POL) 11:9, 11:1, 7:11, 11:4

BS U13 štvrťfinále: Richard Pavlík (SVK) - Kean Kigyos /2/ (HUN)  6:11, 7:11, 5:11


GS U13 semifinále: Lea Výbochová (SVK) - Nina Bogdanović /1/ (SRB)  5:11, 3:11, 11:8, 6:11

GD U13 semifinále: Maixnerová/Výbochová /1/ (CZE/SVK) - Kustan/Szalai 3/4 (HUN)  11:13, 11:7, 11:6, 11:6

GD U13 finále: Maixnerová/Výbochová /1/ (CZE/SVK) - Kozempelová/Žurková 3/4 (CZE) 11:8, 11:9, 11:8