máj 2018
po ut st št pi so ne
 
7
14
15
16
28
29
30
     
             

FZ FORZA Zagreb U17 Open 2017

  7. 9. 2017
Už v piatok začne v chorvátskom Záhrebe medzinárodný turnaj v kategórii do sedemnásť rokov, na ktorý zavítajú aj slovenskí reprezentanti. Po minulotýždňovom úspechu v Rumunsku budú očakávania určite vysoké.

 Andrej Antoška, Erik Bartoš, Katarína Csonková, Jakub Horák, Peter Kováč, Alexandra Remeňová a Mia Tarcalová, to je zostava hráčov, ktorí pod vedením trénerky Júlie Poláčkovej vycestujú do Chorvátska.

Vrátane našich reprezentantov by sa v Záhrebe malo predstaviť 83 hráčov z 18 krajín (Bulharsko, Cyprus, Česko, Fínsko, Chorvátsko, Izrael, Maďarsko, Moldava, Nemecko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Švédsko, Taliansko).

Každý turnaj ako aj každý zápas je iný. Minulý týždeň síce naši hráči doviezli z rumunského Aradu striebro a bronz, o ktoré sa postarali Andrej s Jakubom, keď skončili druhí v štvorhre, a Mia po boku Adama Horáka získala tretie mieste v mixe, no tento víkend úspech môže ako aj nemusí prísť. Chorváti na svojej pôde privítajú kvalitných hráčov, a každý jeden z nich sa bude chcieť stať víťazom.

Ako nasadené jednotky budú vystupovať Srb Sergej Lukic s Maďarkou Kitti Szotak vo dvojhrách, chorvátsko-srbský pár Inga Sadaić/Marija Sudimac vo štvorhre dievčat, chorvátska dvojica Josip Meglić/Inga Sadaić v mixe, a nakoniec, turnajovými jednotkami vo štvorhre chlapcov budú Andrej Antoška s Jakubom Horákom.

Okrem nasadených jednotiek, máme v skupine favoritov turnaja aj ďalších nasadených hráčov, konkrétne Jakub s Miou sú trojkami v mixe ako aj Andrej a Mia šestkami vo dvojhrách.

Na reprezentantov čakajú náročné duely či už v prvých alebo druhých kolách. Súpermi im budú hráči z Nemecka, Slovinska, Rakúska, Bulharska, Česka, Chorvátska a možno aj z Maďarska či Poľska.

Turnaj odštartuje zajtra popoludní o 13:00 hod., pričom hneď v úvodných mixoch uvidíme našich zástupcov. Program je zatiaľ naplánovaný tak, že posledné piatkové duely by mali začať po 18:00 hod.. Pokračovať sa bude sobotňajšími vyraďovacími zápasmi, ktoré o 9:00 hod. otvoria ďalšie kolá mixu.

Nezabudnite spolu s nami sledovať priebežné výsledky, ktoré pre Vás budeme aktualizovať.

Kompletné vylosovanie turnaja nájdete TU.

XD 1.kolo: Bartoš/Remeňová (SVK) – Ivančič/Pipan (SLO)

XD 1.kolo: Antoška/Csonková (SVK) – Rudolf/Kremmel (AUT)

XD 2.kolo: Horák/Tarcalová /3/ (SVK) – víťazi stretnutia: Erhart/Staňková (CZE) – Alič/Alič (SLO)

 

BS 1.kolo: Peter Kováč (SVK) – Michael Tomic (AUT)

BS 1.kolo: Jakub Horák (SVK) – Stanislav Zlankov (BUL)

BS 2.kolo: Erik Bartoš (SVK) – víťaz zápasu: Lenny Sudarma (AUT) – Szymon Maciag (POL)

BS 2.kolo: Andrej Antoška /6/ (SVK) – víťaz zápasu: Gregor Alič (SLO) – Balint Papai (HUN)

 

GS 2.kolo: Katarína Csonková (SVK) – Soňa Hořínková (CZE)

GS 2.kolo: Mia Tarcalová /6/ (SVK) – Nike Brajkovič (SLO)

GS 2.kolo: Alexandra Remeňová (SVK) – Barbara Janičić (CRO)

 

BD 1.kolo: Bartoš/Kováč (SVK) – Huth/Schmidt (GER)

BD 2.kolo: Antoška/Horák /1/ (SVK) – Braun/Redelbach (GER)

 

GD 1.kolo: Csonková/Tarcalová (SVK) – Kremmel/Zach (AUT)