november 2017
po ut st št pi so ne
   
6
20
     
             

Propozície Majstrovstiev Slovenska U13 Púchov - 10.12.2016

  28. 11. 2016


P R O P O Z Í C I E

MAJSTROVSTVIEV SLOVENSKEJ REPUBLIKY

v kategórii U13 v bedmintone

Organizátor: Bedmintonový klub RACQUETS Púchov – BKR Púchov

Miesto konania: Športcentrum  (pri Váhu) , Nábrežie slobody 1926/4; 020 01 Púchov – 4 kurty, GPS súradnice: N 49.123564 / E 18.331126 

Dátum konania: 10. decembra 2016 - sobota

Informácie: Miloslav Čuntala, tel.:0902 414 313, e-mail: c.milos85@gmail.com

Prihlášky: záväzné prihlášky do všetkých disciplín vrátane párových disciplín a náhradníkov je nutné zaslať v elektronickej podobe najneskôr do 08.12.2016 (štvrtok) do 16:00 hodiny na e-mail adresu: klacko.jan@gmail.com. Hráči neprihlásení do tohto termínu nebudú môcť štartovať. Nutné je vyplniť prihlasovací formulár a zaslať ho v prílohe na vyššie uvedenú mailovú adresu !!! Úprava párových disciplín bude umožnená v hale v deň turnaja v čase do 8:15 hod.

Časový program:        

  • prezentácia:     7:45 - 8:15 v hale (úprava párových disciplín)
  • losovanie:        8:15
  • zahájenie:        8:30 hod. (mix)

Po odohratí kategórií mix a dvojhry chlapcov a dievčat bude TOMBOLA a následne sa bude pokračovať kategóriami štvorhra chlapcov a dievčat. Po odohratí všetkých kategórií bude vyhlásenie výsledkov.

Právo účasti: 

chlapci: Suchý S., Ház M., Kadlec S., Mravec F., Páleš S., Suchý A., Mihaľov A., Pavlík R., Gunda T., Kostelník J., Šoóš M., András P., Petrovič P., Vojtek L., Polák P., Streharski V., Gabrhel M., Frank M., Fraštia Š., Pavlovič A., Ondrejčák G., Baďura F., Poláček M., Turek A.  

dievčatá: Telehaničová M., Slosiariková S., Michalková N.M., Vybochová L, Klobučníková V., Krotká K., Stašková E., Figuliová A., Mrázová Ta., Bajusová A., Kadlecová O., Mravíková M., Lázárová N., Holienčíková N., Kováčová R., Orsázová E., Jágriková N., Zaťková L., Kurimaiová L.L., Michalková T., Vrbinská E., Ivanovičová J., Klačanská E., Katerinčinová E.

V párových disciplínach môže štartovať aj hráč bez práva účasti, ak ho má jeho spoluhráč.

Hosp. pokyny: hráči štartujú na náklady vysielajúceho klubu

Štartovné: 3 € hráč/disciplína

Vrchný rozhodca: Ján Klačko

Košíky: pierkové košíky YONEX AS 50 dodá SZBe. Ak hráči minú stanovené množstvo košíkov na zápas, musia dodať vlastné tej istej značky.

Disciplíny: dvojhry, štvorhry, mix

Herný systém: vyraďovací systém na jednu porážku

Nasadenie: podľa priebežných rebríčkov SZBe  k 1.11.2016 v kategórií U13

Rozhodovanie: rozhodcov zabezpečí organizátor podujatia

Upozornenie: hráči, rozhodcovia a funkcionári sa zúčastňujú na súťaži SZBe na vlastné riziko a zodpovedajú sami za svoj zdravotný stav, SZBe ani organizátor súťaže nezodpovedajú za úrazy a zmeny zdravotného stavu účastníkov súťaží SZBe.

Strava: možnosť zakúpenia občerstvenia v Caffe Veronika (v objekte športovej haly)

Turnajové menu:

  •   Polievka:          Slepačí vývar s rezancami
  •   Hlavné jedlo 1: Grilovaný kurací steak s dusenou ryžou a šalátom
  •   Hlavné jedlo 2: Vyprážaný bravčový rezeň, zemiaková kaša, uhorka          

 

Ubytovanie:               

 

Vstup do haly len v prezuvkách, resp. halovej obuvi !!!

 

 

V Púchove 17.11.2016

Ing. Miloslav Čuntala

BKR Púchov

Súbory na stiahnutie:

  Propozície
  Prihlasovací formulár