november 2017
po ut st št pi so ne
   
6
20
     
             

Výsledky VIII. ročníka Letného bedmintonového turnaja KGB 2010 Rožňava MINICUP 2016

  19. 9. 2016
10.septembra sa v rožňavskej športovej hale uskutočnil VIII.ročník Letného bedmintonového turnaja, na ktorom štartovalo celkovo 67 hráčov.

Dátum: 10. (sobota) 9. 2016
Miesto: športová hala Rožňava
Počet účastníkov: 67 hráčov (48 dospelých, 19 detí)

„Turnaj sme organizovali v rámci dní mesta, Európskeho týždňa športu a už tradične ho otvoril o 9:00 pán primátor Pavol Burdiga. Celkovo sme mali veľmi peknú účasť 67 hráčov (48 dospelých, 19 detí) z Košíc, Prešova, Hnúšte, Revúcej, Rožňavy a blízkeho aj vzdialenejšieho okolia. Hrali sme na 5 kurtoch v našej krásnej športovej hale Gymnázia Rožňava. Zápolenia dospelých (štvorhra žien - 7 párov, štvorhra mužov - 12 párov a Mix - 19 párov, herný systém tzv. švajčar 6 kôl na 2 hrané sety do 15) prebiehali na 4 kurtoch a deti hrali na 1 kurte (v kategóriách U11 a U15 hrali chlapci aj dievčatá dvojhry hrali v skupinách každý s každým). Ako celodenné občerstvenie sme mali babguláš, ovocie, kofolu a pivko pre dospelých (samozrejme až po odohratí zápasov).

Po ukončení zápasov sme vďaka podpore mesta Rožňava, Gymnázia Rožňava a firiem Free - zona, Brantner, Normann Engineering, Standy, Alex RV, Monika Dlugošová odovzdali ceny ktoré sa všetkým (hlavne deťom) veľmi páčili.“ Oskar Lörinc


Deti do 11 rokov – dvojhry

Chlapci
1. miesto Erik Hajdu
2. miesto Markus Baffy
3. miesto Patrik Benčko
4. miesto Marko Bartoli, Radoslav Klimon, Viktor Mezei

Dievčatá
1. miesto Lara Izabel Bernáth
2. miesto Kvetoslava Sopková
3. miesto Nelka Mezeiová

Deti do 15 rokov – dvojhry

Chlapci
1. miesto Jaroslav Čiško
2. miesto Dominik Borčík
3. miesto Oliver Vidínsky
4. miesto Adam Hricovíny

Dievčatá
1. miesto Naty Lázárová
2. miesto Patrícia Francisková
3. miesto Nika Burdigová
4. miesto Sabínka Laskovičová, Simonka Laskovičová, Monika
Černajová ml., Monika Bolačeková

Ženy štvorhra
1. miesto Stela Repková, Viktória Pevná
2. miesto Michaela Mazurková, Monika Mrázová
3. miesto Barbora Takáčová, Petra Baranová
4. miesto Miška Gargušová, Lenka Gargušová
5. miesto Diana Manková, Dominika Briľáková
6. miesto Rebeka Širáková, Beáta Ružičková
7. miesto Sylvia Mičinská, Monika Černajová st.

Muži štvorhra
1. miesto Rasťo Garaj, Tomáš Bányász
2. miesto Filip Lörinc, Patrik Šimon
3. miesto Rado Širák ml., Rado Širák st.
4. miesto Matej Lukáč, Marek Kotlarčík
5. miesto Ľudo Šipoš, Marcel Polončák
6. miesto Marcel Kučák, Jozef Pilát
7. miesto Branislav Šándor, Juraj Táncoš
8. miesto Jaroslav Čiško, Jakub Filčák
9. miesto Peter Hricovíny, Laco Šimon
10. miesto Janči Hlivák, Oskar Lörinc
11. miesto Dominik Borčík, Dušan Černaj
12. miesto Oliver Vidinský, Ján Sisík

Mix
1. miesto Petra Baranová, Tomáš Bányász
2. miesto Stela Repková, Rasťo Garaj
3. miesto Miška Gargušová, Filip Lörinc
4. miesto Monika Mrázová, Peter Hricovíny
5. miesto Diana Manková, Jaroslav Čiško
6. miesto Naty Lázárová, Rado Širák ml.
7. miesto Rebeka Širáková, Rado Širák st.
8. miesto Viktória Pevná, Patrik Šimon
9. miesto Patrícia Francisková, Jakub Filčák
10. miesto Inga Lázárová, Laco Šimon
11. miesto Beáta Ružičková, Juraj Táncoš
12. miesto Monika Černajová st., Marcel Polončák
13. miesto Michaela Mazurková, Oskar Lörinc
14. miesto Sylvia Mičinská, Matej Lukáč
15. miesto Barbora Takáčová, Marek Kotlarčík
16. miesto Dominika Briľáková, Ľudo Šipoš,
17. miesto Monika Černajová ml., Janči Hlivák
18. miesto Nika Burdigová, Oliver Vidinský
19. miesto Michaela Paličková, Patrik Koreň