november 2017
po ut st št pi so ne
   
6
20
     
             

Archív dokumentov

2011-2012 Výsledky reprezentácie

  1
ME družstiev mužov a žien Holandsko, Amsterdam 14.-19.2.2012
ME jednotlivcov Švédsko, Karlskrona 16.-21.4.2012
ME zmiešaných družstiev a jednotlivcov juniorov do 17 rokov Portugalsko, Caldas da Rainha 19.-27.11.2011
Medzinárodný turnaj U17+U19 Nemecko, Langenfeld 26.-28.8.2011
Miami International USA, Miami 9.-12.11.2011
MM Austrálie, Sydney 3.-8.4.2012
MM Brazílie, Sao Paulo 21.-25.9.2011
MM Chorvátska, Záhreb 8.-11.3.2012
MM ČR, Brno 29.9.-2.10.2011
MM Dominikánskej republiky, Santo Domingo 27.-30.10.2011
MM Guatemaly, Guatemala City 14.-18.9.2011
MM Indie, Lucknow 20.-25.12.2011
MM Iránu, Teherán 16.-19.2.2012
MM Kórey, Hwasun-gun 6.-11.12.2011
MM Mexika, Nuevo Vallarta 1.-4.12.2011
MM Peru, Lima 11.-15.4.2012
MM Poľska, Wroclaw 22.-25.3.2012
MM Portorika, San Juan 2.-6.11.2011
MM Rakúska, Viedeň 22.2.-25.2.2012
MM Rumunska, Timisoara 15.-18.3.2012
MM Ruska, Petrohrad 5.-8.7.2012
MM Surinamu, Paramaribo 24.-27.11.2011
MM Tahiti, Punaauia 19.-22.4.2012
MM Ugandy, Kampala 2.-5.2.2012
MM Ukrajiny, Charkov 8.-11.9.2011
MM Vietnamu, Hanoi 26.3.-1.4.2012
MMJ Česka, Orlová 17.-20.11.2011
MMJ Poľska, Plock 20.-22.1.2012
MMJ Portugalska, Caldas da Rainha 2.-4.12.2011
MMJ Slovinska, Mirna 20.-23.10.2011
MMJ Španielska, Sevilla 24.-26.2.2012
MMJ Švajčiarska, Lausanne 30.9.-2.10.2011
MS jednotlivcov Anglicko, Londýn 8.-14.8.2011
Victor Slovak Junior, Nitra 11.-13.11.2011 - článok
Victor Slovak Junior, Nitra 11.-13.11.2011 - pavúky
Victor Slovak Open, Prešov 31.8.-3.9.2011 - článok
Victor Slovak Open, Prešov 31.8.-3.9.2011 - pavúky