november 2017
po ut st št pi so ne
   
6
20
     
             

Archív dokumentov

2009-2010 Výsledky reprezentácie

  1
Akademické majstrovstvá Európy Francúzsko, Nancy 15.-20.6.2010
Európska kvalifikácia na OHM 2010, Dánsko, Svendborg 18.-21.3.2010
Head Slovak Junior, Prešov 18.-20.12.2009 - článok
Head Slovak Junior, Prešov 18.-20.12.2009 - pavúky
Head Slovak Open, Prešov 22.-25.10.2009 - článok
Head Slovak Open, Prešov 22.-25.10.2009 - pavúky
ME družstiev mužov a žien Poľsko, Varšava 16.-21.2.2010
ME jednotlivcov Anglicko, Manchester 14.-18.4.2010
ME zmiešaných družstiev a jednotlivcov juniorov do 17 rokov Slovinsko, Medvode 7.-15.11.2009
MM Bulharska, Sofia 1.-4.10.2009
MM Chorvátska, Záhreb 4.-7.3.2010
MM ČR, Brno 24.-27.9.2009
MM Dominikánskej republiky, Santo Domingo 29.10.-1.11.2009
MM Iránu, Teherán 3.-6.2.2010
MM Kene, Nairobi 26.-28.3.2010
MM Maďarska, Budapešť 29.10.-1.11.2009
MM Maroka, Rabat 25.-27.6.2010
MM Mongolska, Ulánbátar 7.-10.10.2009
MM Nemecka, Mulheim 2.-7.3.2010
MM Nórska, Oslo 12.-15.11.2009
MM Poľska, Bialystok 25.-28.3.2010
MM Portorika, Guayanabo 5.-8.11.2009
MM Rakúska, Viedeň 24.-27.2.2010
MM Rumunska, Timisoara 18.-21.3.2010
MM Slovinska, Lendava 13.-16.5.2010
MM Turecka, Istanbul 17.-20.12.2009
MS jednotlivcov India, Hajdarabád 10.-16.8.2009
MS veteránov Španielsko, Punta Umbria 27.9.-3.10.2009
MT mládeže Head Lausanne Youth International 2009
MT mládeže Švédsko, Malmö 11.-13.9.2009
MT mládeže Yonex Langenfeld Cup Nemecko, Langenfeld 21.-23.8.2009
Školské majstrovstvá sveta družstiev Bulharsko, Sofia 25.-31.5.2010
Turnaj olympijských nádejí U17, Prešov 29.-30.8.2009 - článok
Turnaj olympijských nádejí U17, Prešov 29.-30.8.2009 - zápisy